Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 11. 6. 2024 Recenze

Piggy Riches Megaways: rozbiješ prasátko s big winem?

Znáš pohádku o třech prasátkách a jejich domečcích? Tak na ni zase rychle zapomeň. Prasátka v kasinové online hře Piggy Riches Megaways od výrobce Red Tiger jsou pěkně v balíku a je to vidět i na jejich baráku.

Není to sice nejvkusnější hacienda v ulici, ale za to je vidět, že majitelé hluboko do kapsy nemají a na šestiválcové megaways bedně rozhazují peníze na všechny strany. Stačí seřadit symboly na po sobě jdoucích válcích, výherních kombinací je tady fakt bambilion – více než 100 000 - výhra je tvoje.

Bohatství na každém kroku

Vybavení casa de prasátka sice není nic vkusného, ale aspoň je všechno v jednom stylu – podívejte se, jak jsme bohatí. Proto i výherní symboly spojuje prvek peněz.

Jestli jsi profík, půjdeš po zlatých kreditkách. Ty ti v 5 nadělí 2,5násobek sázky a když jich najdeš 6, vyhráváš násobek sázky x5.
Když pak narazíš na trezor, budeš si chrochtat blahem. Za 5 symbolů pokladu shrábneš sázku x5 a za 6 symbolů luxusní 20násobek.

A teď pozor. Když ti na tomhle online automatu padne výherní kombinace, výherní symboly zmizí a nahradí je nové. A tak pořád dokola, dokud padají výhry, takže jedna točka může být nakonec slušný big win.
Obrázek - Bohatství na každém kroku

Wild jako prase

Pokud se k tobě na prohlídce přidá pán domu v podobě wildu přes celý válec, nahradí jakýkoliv výherní symbol. A abys viděl, že je to pořádný kanec, tak ti ještě výhru, v jejíž kombinaci se nachází jeho symbol, vynásobí násobitelem, který je na něm uveden. Takhle se ti může výhra znásobit až x7, a to už je pěkně tučný balík.

Samozřejmě, že tahle megaways domácnost má i paní domácí s roztomilým rypáčkem a koketním výrazem. Paní domu značí symbol scatteru, který ve třech kusech roztáčí bonusovku s kolem štěstí, na kterém si můžeš vytočit maximálního násobitele výher až x10 a až 22 free spinů zdarma.

Co scatter, to volná otočka

Vylosovaný násobitel se s každým zatočením zdarma neresetuje a navíc se zvyšuje s každým nahrazením symbolů po výhře. Během bonusovky ti může padnout symbol scatteru a odměnit tě další otočkou zdarma, takže můžeš točit a točit, dokud se ti nezatočí hlava. 

Zahraj si hrací automat zdarma nebo za peníze a užij si s prasátky spoustu zábavy!
Pan Zelený: „Kde jsou domečky ze slámy a klacků! V téhle haciendě si prasátka žijou na vysoké noze. Ale vždycky se o své bohatství rády podělí, takže s trochou štěstí se i já budu mít jako prase v žitě.“ Pan Červený: „Megaways mě baví, tolik možností, jak si namastit kapsu! A ještě když se výherní symboly nahrazují novými – jenom si tak sedím a koukám, jak mi roste konto. To je panečku radost ze života!“

Mrkněte také na tohle