Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 1. 2024 Recenze

Piggy Bank Megaways: Vytáhni z prasátka pořádný výhry

Kdo šetří, má za tři, jak praví staré české úsloví. K šetření nás nabádali už naši rodiče a velmi často nám také věnovali kasičku ve tvaru prasátka, kam jsme si drobné mince ukládali. A nakonec vždy došlo na to, že se prasátko rozbilo a ty si tak měl svůj malý poklad.

O pořádné poklady si můžeš zahrát v novém peckovém výherním automatu Piggy Bank Megaways z dílny oblíbeného zahraničního výrobce hracích automatů iSoftBet. Ulovíš i ty nějakou tu minci, kterou si hodíš do prasátka?

Tisíce výherních linií

Hrací online automat Piggy Bank Megaways je šestiválcem, na kterém se může na každém válci nacházet 2 až 7 symbolů. Každé zatočení ti tak nabídne jiný počet výherních linií. Těch může být až 117 649 a pro výhru potřebuješ trefit alespoň 3 shodné symboly kdekoliv na sousedících válcích zleva.

Po každé výplatě následuje oblíbená kaskáda, kdy všechny výherní symboly vybuchnou a jsou shora nahrazeny novými symboly, které mohou vytvářet další výhry. I jeden spin se tak může pěkně protáhnout a tobě pěkně naplnit konto. Nejvyšší výplaty tě čekají za symboly kladívka, bankovek, nebo prasátka. Top výhry si v megaways vybereš se symbolem „Piggy bank“, který jako jediný naděluje již od dvou kousků. V šestici ti do kapsy hodí hned pětadvacetinásobek tvého vkladu.

Chybět nesmí samozřejmě ani symbol wildu, který ti nahradí všechny symboly s výjimkou symbolu Scatter. Kdykoliv během točení se ti může ukázat bonusová funkce „Max Megaways“, kdy v dalším zatočení máš garantovaný plný počet výherních linií, tedy 117 649. A to by bylo, aby z toho nevznikl pořádný big win. 

Bonusovka s obřím potenciálem na výhry

Piggy Bank Megaways patří mezi megaways herní automaty, kde absolutně největší trefy můžeš čekat v bonusové hře. Tu spustíš, jakmile ti na herním poli padne alespoň pět zlatých mincí. Každá z těchto mincí nese násobitel, kterým násobí tvůj vklad. Na začátku bonusové hry obdržíš 3 free spiny zdarma a cílem je naplnit válce co nejvíce mincemi. 

Za každé zaplněné políčko se respiny resetují a začínáš znovu od tří. Pokud se ti podaří zcela zaplnit některý ze sloupců, tak se celý sloupec ještě vynásobí tolikrát, kolik políček bylo zapotřebí zaplnit.

Svou výhru můžeš ještě zvýšit, pokud ti padne speciální zlatá mince. Mince Mini ti nadělí 10násobek, mince Major tvůj vklad znásobí 25x a mince Mega dokonce 50x. A když ti připadá čekání na bonusovku nekonečné, můžeš si jednoduše pomoct. Bonusovou hru si můžeš koupit za 50násobek tvého vkladu, a to se rozhodně vyplatí. 
Pan Zelený: „Tyhle megaways hry mi vždycky dají trochu zabrat, než všechny ty funkce pochopím. Určitě se vyplatí chvíli točit, protože kdykoliv mi může padnout Max Megaways, nebo bonusovka a já sem tak do hry absolutně vtaženej.“ Pan Červený: „Tak to já čekání nesnáším, a proto bonusy kupuji jak zběsilej. Sem napnutej jak kšandy, jestli se válec zaplní mega scatterem anebo se alespoň celý válec pořádně vynásobí. To se mi to pak může vrátit i s tučným úrokem.“

Mrkněte také na tohle