Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 5. 2023 Recenze

Klondike Dreams: Zažij zlatou horečku a odnes si pořádné výhry!

Nedáš dopustit na stálice jakými jsou výherní automaty Hunter’s Dream 2 nebo Hunter’s Spirit, ale symboly už máš přeci jen trochu okoukané? Zahraj si na chvíli na zlatokopa a vyrejžuj v horké novince od Tech4betu luxusní big winy. Kromě nových hlavních hrdinů se můžeš těšit i na častější free spiny!

Znásob své výhry až x8

Pětiválec s dvaceti výherními řadami nabízí spoustu možností, jak vyhrát. Klasické karetní znaky 9, 10, J, Q, K a eso sice vyplácí menší sumy, ale orel, medvěd, bandita a zlatokop ti přinesou slušné zisky. Bandita se zlatokopem ti nadělí výhru už ve dvou symbolech. Podobně jako ve výše zmíněných peckách vyhlížej ohýnky s nápisem wild. Ty plní funkci žolíka, a ještě ti krásně znásobí výhry. Díky táborákům můžou výhry už v hlavní hře nabrat obřích rozměrů. Čím více wildů trefíš ve výherním kombu, tím víc se tvoje zasloužená odměna znásobí. Za 4 ohně získáš násobitel x8, pořádnýho big winu se ale dočkáš i s jedním wildem, když padne na plátno ve spojení s banditou nebo zlatokopem.

Objev bohaté naleziště free spinů

Hlavním trhákem téhle bomby jsou bonusové free spiny zdarma. Tady přichází příjemná změna oproti ‚Hunter hrám‘, protože scattery, které bonus spouští, mohou padnout na libovolných válcích. Díky tomu je větší šance na ulovení bonusu a tím pádem i na shrábnutí tučných odměn. U bonusových symbolů platí jednoduché pravidlo – čím víc, tím líp. Tři bedny se zlatem ti přihrají 10 volných toček, čtyři 15, a s 5 scattery si vychutnáš 20 otoček zdarma s jednou z nejoblíbenějších mechanik v online automatech – pokaždé, když padne výherní kombinace, dojde k jejímu uzamčení a válce se zdarma točí dál, dokud se kombo rozšiřuje, nebo padají nové výhry. Tak na nic nečekej, vyraz na Klondike a vyrejžuj pořádný zlatý nugety!
Pan Zelený: „Díky wildům jde urvat solidní výhry i za obyčejný karetní znaky, a to na hrách tohohle typu miluju nejvíc. Bonus je pak už jenom třešinka na dortu, protože i hlavní hra umí parádně sypat.“ Pan Červený: „Čekání na bonusový symboly na prostředních třech válcích je někdy nekonečný, takže mě v týhle pecce mile překvapilo, že scattery můžou padnout kdekoli a točky zdarma mám v kapse 😊.“

Mrkněte také na tohle