Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 3. 2023 Výherci

Kamil si vytočil 1074násobek sázky

Hráč Kamil odjel na ostrov automatu Tiki Princess lovit vzácné perlorodky a přivezl si sebou celou potápěčskou výbavu. Na dně mezi hvězdicemi se mu jich podařilo najít dost na to, aby spustil bonus s respiny a postupně získal grand jackpot. Za sázku 300 korun si tak doplaval celkem pro skvělých 322 200 Kč.  Gratulujeme!

Mysteriózní 1000násobky

Hráč Lukáš má archeologii jako koníček a tak vyrazil v neděli odpoledne na cestu do písečného automatu 5 Stones, kde uprostřed dun hledal ztracenou pyramidu s pokladem. K večeru se mu poštěstilo a podařilo se mu za 200 korun odhalit bájný poklad za 200 000 Kč. Blahopřejeme!

Barbora už navštívila Egypt v sobotu a velbloud jí za stovku zavedl k pyramidě, která obsahovala poklad, jehož cena je odhadována na 100 000 Kč. Gratulujeme!

Dvakrát tolik výher

Hráčka Martina hrála v sobotu svůj pětiválcový ovocný slot Double Game jako obvykle, když najednou narazila na bonusovou hru, kde se válce točí dvakrát a vyhrála díky opakovaným free spinům ze stovky 1000násobek a s ním i kulatých 100 000 Kč. Zatočení zdarma prostě sype!

Diamantová výhra

Hráčka Lucie  má ráda klasický výherní automat Joker Pro, protože může chytit bary, zvonky, sedmy a spousty diamantů. V pondělí se jí podařilo odpoledne na pětiválci shrábnout za 80 kaček krásný 1000násobek a s ním i pěkných 80 000 Kč. Gratulujeme!

Mrkněte také na tohle