Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 17. 4. 2021 Recenze

Double Game: Dvojitá porce napětí!

Tenhle nestárnoucí klasický hrací automat od e-gamingu si zamilujete. Tento výrobce totiž umí i na pohled obyčejným hrám přidat ten správný šmrnc. Ve výherním online automatu Double Game na vás čeká kromě štědrých výher v základní hře také bonusovka, která vás nadchne netradiční mechanikou a navrch také exkluzivní egaming jackpot.

Trefíte sedmičky?

Double Game je retro automat nabitý ovocem, které se točí na pěti válcích a srovnat se může do pěti výherních řad. Slušné výhry padají už za obyčejné citróny nebo pomeranče. Třešně potěší tím, že stačí trefit v linii jen dvě a už vyhráváte. Za melouny a hrozny v pěti kusech si už odnesete stonásobek a za sedmičky dokonce tisícinásobek sázky!

K pořádným ziskům ještě dopomáhá nápis „dg“, který funguje jako Wild a jakmile chytíte kdekoli na válcích 3 tyto symboly, spustí se bonusovka.

Sklizeň násobků v bonusu

Na trefení téhle bonusové hry se vyplatí počkat. Za každou z 10 toček sice zaplatíte, jako za běžný spin, ale za tuhle dávku napětí to stojí. Při každém zatočení se totiž válce roztočí dvakrát. První otočení je klasické, jako v základní hře, kde za něj můžete shrábnout nějakou tu výhru.

Pak ale přijde ještě další bonusové zatočení, to klíčové. V něm o výhře nerozhoduje, jestli máte symboly ve výherní linii, ale jestli je nějaký symbol na stejné pozici jako symbol v první točce. Tahle shoda vám vynese jednu ze tří odměn: 3násobek, 25násobek anebo 50násobek sázky. Ve všech točkách takových shod může být klidně několik, a navíc je možné, že během bonusu padne dalších 10 spinů. Rozpalte válce a odneste si 1000násobek sázky nebo bohatý egaming jackpot!
 
Pan Zelený: „český výrobce egaming mě vždycky překvapí nějakou vychytávkou v oldschoolových hrách. Podobnou bonusovku jsem snad na žádným automatu neviděl. Je super, že k výhře stačí, aby se po porovnání dvou toček shodovalo umístění symbolů.“ Pan Červený: „Bedny plný ovoce, ty já rád a tady mi ke štěstí stačí základní hra. Melouny a vínečka v pěti za stonásobek, sedmy ve čtyřech x200 a v pěti x1000 – to mluví za všechno.“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle