Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 11. 2023 Recenze

Joker Double 27: Rozjeď to na dvou automatech zároveň!

Kombinací ohnivých a ledových kouzel tajemné Joker Lady vznikl jedinečný online slot Joker Double 27, ve kterém roztočíš dva tříválcové online automaty v jedné casino hře. Ovládni oba mocné elementy a odnes si obří výhry nebo rovnou nabité Apollo jackpoty

Criss cross výhry z obou stran

Jestli velmi rádi hrajete ovocný Synot automat Firebird Double 27, tak tenhle nový výherní Apollo automat Joker Double 27 je automat přesně pro vás. Tento hrací automat nabízí na čtyřech válcích jedinečnou akci. V jedné hře totiž roztočíš hned dva herní automaty.

Výherní kombinace tu budeš trefovat na 27 liniích zleva i zprava. K výhře ti klasicky stačí najít tři na sebe navazující symboly, přičemž za ovoce sklidíš menší výhry od 2 do 8násobku sázky. Neminou tě ani pořádné big winy a to když hitneš zvony nebo sedmičky. Za tyhle prémiové symboly se tvoje konto navýší o 20 a krásný 50násobek vkladu.

Nechybí wild ani free spiny zdarma

Tenhle výherní Apollo automat by byla pecka i sama o sobě, každý hráč ale ocení i něco navíc, co zpříjemní hraní a poskytne extra šanci na výhru. Ve hracím automatu se můžeš těšit na wildy, které nejenom, že krásně doplní výherní kombinace, ale také vyplácejí výhry i samy o sobě a zkasíruješ za ně stejně jako za nejvyšší sedmy.
 
Pečlivě si počíhej i na scatter symboly s nápisem bonus. Za tři nebo čtyři kousky si zaprvé polepšíš o pěkný 12 nebo 20násobek sázky, a za druhé se dostaneš do bonusovky s 10 free spiny zdarma, které se můžou neomezeně opakovat. Rozpal tuto novinku a nech si dopřát od Joker Lady pořádný big win!
Pan Zelený: „Criss cross na dvou tříválcích v jednom online automatu je prostě super. Často se propojí tolik kombinací, kolik bych ani nečekal. Sice tenhle koncept známe už ze hracího Synot automatu Firebird Double, ale tady oproti fénixovo mašině můžu chytit i free spiny! zdarma “ Pan Červený: „Joker Lady nad válcema na mě v jednom kuse pomrkává a nechává mě v napjatym očekávání. Dá mi výhru zprava, zleva, nebo z obou stran? Pod čepicí si pro mě určitě schovává platinovej jackpot, cejtim to 😊.“

Mrkněte také na tohle