Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 16. 11. 2022 Recenze

Fruity Gold 81: Proměníš ovoce ve zlato?

Méně je sice někdy více, u pokračování bomby Fruity Gold to ale určitě neplatí. Oblíbená ovocná mašina od Synotu s pytli peněz a mystery symboly se dočkala válce navíc. Bude to větší jízda, než na trojválci?

81 linií a dva žolíci

Stejně jako v původní verzi automatu na tebe čeká oblíbená criss cross mechanika, kdy k výhře stačí najít aspoň tři stejné symboly kdekoliv na sousedících válcích zleva. Nejvíc se napakuješ, když padnou balíky peněz nebo červené sedmičky – za tyhle symboly získáš 20 nebo 30násobek sázky. Nejlepší vychytávkou ve hře jsou wildy, jsou tu totiž hned dva. Klasický usměvavý joker doplní výherní kombinaci a zlaté cihličky s nápisem Double wild tvoje úlovky znásobí x2.

Kolik si hodíš v kostkách?

Hraní kostek byla oblíbená zábava už ve starověkém Římě, takže není divu, že jsou tyhle krychličky častým motivem automatů. Ve hře Fruity Gold si kostky zamiluješ. Fungují jako mystery symboly a na konto ti přihodí pořádný výhry. Zatímco na tříválci šlo na „mysterkách“ vyhrát maximálně 300násobek, na čtyřválci ti 4 kostky můžou znásobit sázku klidně x500!
Pan Zelený: „Pozadí se sice změnilo z mojí oblíbený zelený na modrou, ale válec navíc se vždycky hodí. Ve hře je díky tomu potenciál pro větší výhry za plný plátna, takže super.“ Pan Červený: „V hodu mystery kostkou jsem mistr, takže mě nijak nepřekvapilo, že mi tady padaj jak na běžícím páse. Maximální výhra v mystery hře navýšená o 200x je hodně slušný vylepšení 😊.“

Mrkněte také na tohle