Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 27. 6. 2023 Recenze

Hrací automat Fruit Dreams: Přijď si do stánku pro ovocný bonus!

Léto je v plném proudu, ovoce dozrálo a kdekdo ho nabízí ve svém stánku. V žádném ze stánků ale nenarazíš na tak šťavnaté kousky, jako u toho s názvem Fruit Dreams. Nabrat si tady košík ovoce a najít v něm parádní výhry je zkrátka lepší než sen!

Ovocná bomba

Šťavnatá mašina z dílny Tech4betu s pěti válci a 20 výherními řadami má opravdu bohatý sortiment, a tudíž spoustu možností, jak vyhrát. Přes nižší jahody, jablka nebo pomeranče, až po vyzrálé hrozny a masité melouny, za které sklidíš v pětici slušný 32násobek. Nebyl by to ten správný ovocný automat, kdyby nebyl doplněn BARY a sedmičkami, které ti pěkně nasypou už ve dvou kouscích. Jestli chceš zažít pořádnou explozi výher, tak vyhlížej černou bombu s nápisem wild. Ta totiž každou tvou výhru zdvojnásobí, a navíc se bomby ve výherní kombinaci násobí mezi sebou, takže když vybouchnou 4 wildy v jedné linii, znamená to výhru znásobenou x16!

Free spiny zdarma od stánkaře

Otočky zdarma miluje snad každý hráč, a tak nemůžou chybět ani v peckovém online slotu Fruit Dreams. K jejich spuštění potřebuješ, aby padly 3 bonusové stánky na prostředních třech válcích. Bonusovka je stejně našlápnutá jako třeba ve hře Lumberjack nebo Klondike Dreams, a nabídne ti tak jednu z nejoblíbenějších mechanik vůbec – v deseti zatočení zdarma se symboly tvořící výherní kombo pěkně zalepí na svých pozicích a probíhá dotáčení bez odečtení spinu. To pokračuje až do chvíle, kdy se původní kombinace vylepšuje anebo dokud vznikají nové. Trefíš během bonusu BARY nebo sedmičky s wildem?
Pan Zelený: „Málokde si na ovoci pochutnám jako tady. S násobícíma bombama sklízim obří výhry i za ne tolik šťavnatý třešně nebo citróny 😊.“ Pan Červený: „Neznám lepší pocit, než když se v bonusu zalepí sedmička s wildem. To napětí, jestli se dotočí ještě jedna, je prostě bomba!“

Mrkněte také na tohle