Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 1. 2021 Recenze

Finn’s Golden Tavern: Leprikónova cesta pokračuje

Taky už se vám stýská po posezení s kamarády v hospůdce? Sazka Hry pro vás mají řešení! V pokračování hry Finn and the Swirly Spin od NetEntu si sice neobjednáte váš oblíbený mok, ale nasajete atmosféru námořnické krčmy a můžete si odnést nějakou tu korunu navíc. A v čem se Finn’s Golden Tavern liší od prvního dílu?

V truhle najdete free spiny

Mechanika hry zůstává stejná jako u jedničky – symboly se netočí na válcích, ale posouvají se po spirále ke středu. Na plátně najdete symboly, které neodmyslitelně patří do hospodského prostředí – korbely vína a džbány s pivem. Cílem je stejně jako v prvním dílu posunout díky výhrám bonusový symbol (místo klíče je bonus zobrazen jako truhla) do samého středu spirály. Tím se spustí bonusovka, ve které dostanete 5 free spinů. Může se zdát, že to je málo, ale kdo hrál jedničku, tak ví, že jeden spin může v téhle hře trvat pořádně dlouho. V jedničce jste postupně sbírali klíče a odemykali tak další bonusovky. V pokračování je bonusová hra sice jen jedna, ale stojí za to. Za každých 5 wildů, které se během bonusu objeví, se zvýší násobitel dalších spinů. Navíc na vás čeká extra prémie, když se vám v bonusu podaří dostat truhlu znovu doprostřed spirály.

Práskni do stolu a seber výhru

V jedničce jste během základní hry mohli narazit na celkem čtyři náhodné funkce, které z nevýherních toček udělaly točky výherní. V pokračování to NetEnt trochu zjednodušil a funkce ponechal dvě. Obě jsou spjaté se symbolem mincí, který má různé hodnoty a když jsou ve výherní kombinaci, vyhrajete jejich součet. Koho by nenaštvalo, když je na plátně spousta mincí, ale nespojí se do výhry? Finna to rozezlí hodně, a tak práskne do stolu, aby se mince srovnaly do lajny a mohl je sebrat.

Druhý díl Finnova dobrodružství si můžete stejně jako jedničku zahrát od dvoukoruny až po tisícovku, přičemž maximální výhra je stanovena na 500 000 Kč.
Pan Zelený: „Na obou dílech je super to, že mi k výhře stačí 3 symboly vodorovně nebo svisle vedle sebe a nemusím tak hlídat výherní linie. Wild, který se objeví po popraskání výherní kombinace taky není vůbec k zahození.“ Pan Červený: „Když hraju, tak mi jde hlavně o výhry, ale tuhle hru si rád máčknu i jen tak pro zábavu. Grafický zpracování a atmosféra slotu se NetEntu fakt povedla!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle