Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 3. 11. 2020 Recenze

Finn and the Swirly Spin: Vydejte se za dobrodužstvím do země leprikónů!

Tato hra ze švédského studia Netent vás již na první pohled zaujme příjemnou grafikou, ale především netradičním pojetím mechaniky hry. Klasické točící se válce zde totiž nenajdete. Symboly se zde posouvají po spirále směrem doprostřed. Výhry se vyplácejí vždy, když najdete 3 a více stejných symbolů umístěných vodorovně nebo svisle vedle sebe.

Odemkněte si bonusovku

Na začátku každého spinu se na začátku spirály objeví symbol klíče. Když v jednom spinu vyhráváte, klíč se postupně posouvá do středu spirály - v tu chvíli se spouští bonusovka. Tady začíná pořádná akce. V této hře jsou totiž k dispozici celkem 4! různé bonusové hry. Po odehrání určitého počtu bonusů si nastřádáte klíče, se kterými postupně odemknete všechny ostrůvky ukrývající pořádné výhry.

Mraky náhodných funkcí

Pokud se vám na vaší cestě ke zlatému hrnci nepodaří nasbírat všechny klíče, rozhodně nemusíte zoufat. Hra totiž může spustit při jakémkoli spinu náhodnou funkci, přičemž každá tato funkce zastupuje jeden z bonusů. Můžete být v jedné točce odměneni například symboly WILD navíc nebo o sebe cinknou půllitry a nadělí plnou lajnu náhodně zvoleného symbolu.

Tuto náramně zábavnou hru si můžete zahrát již od dvou korun, maximální sázka je 1000 Kč. Vyhrát zde můžete famózních 500 000 Kč!

Obrázek - Mraky náhodných funkcí
Pan Zelený: „Na téhle hře mě nejvíc baví originální mechanika a pohodová atmosféra. Je super, že jednou výhrou spin nekončí, můžu v jedný točce vyhrát hned několikrát.“
 
Pan Červený: „Já zase nedám dopustit na bonusovku a náhodný funkce. Nejradši mám, když se objeví zlatej hrnec a promění piky a srdce na symboly pořádných výher!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle