Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 15. 1. 2021 Recenze

Double Stacks: Klasika v moderním kabátě

Studio NetEnt umí kromě různých tematických her skvěle zpracovat také osvědčenou klasiku. Pokud jste si oblíbili dnes už legendární automaty jako je Starburst nebo Dazzle Me, tak vás tahle pecka určitě chytne.

Plátno plné ovoce

Na pětiválcovém stroji o 10 výherních řadách na vás čekají kromě šťavnatého ovoce také zvonky, BARy, sedmičky a zářivé diamanty. Když jeden z těchto symbolů zaplní celý válec, funkce „Double stacks“ ho rozdvojí a počítá se pak jako 2 symboly. Když se tahle funkce zopakuje na všech válcích a trefíte tak „plátno“, vyhrajete částku, která je u daného znaku uvedená v rámečku nad válci. Hvězdičky plní funkci wilda a nechybí ani scattery, za které vyhrajete free spiny.

Double wild ve free spinech

Za 3 až 5 scatterů kdekoli na herní ploše získáte 5 až 30 free spinů. A tady hra nabírá pořádné obrátky. Jak během hlavní hry chodí vysoké symboly po celých válcích a pak se rozdvojují, v bonusových točkách takhle mohou dorazit i symboly wild a následně se také rozdvojit. Na pěknou sumičku si tak díky tomu můžete přijít i za nižší symboly. Navíc lze v bonusu vytočit další volné hry už za 2 scattery.

Vklad do hry začíná na dvou korunách a končí na pětistovce. Plato diamantů vám za vsazenou pětistovku vynese krásných 500 000 Kč.

Pan Zelený: „Na tomhle automatu mě nejvíc nadchnul bonus, dvojitý wild umí nadělit fakt pěkný výhry. Taky se mi líbí malá tabulka nad válci, kdy přesně vím, kolik vyhraju za plátno.“ Pan Červený: „Zvonky, bary, sedmičky, už mi svítěj zorničky! Kdo by neměl rád, když se tyhle symboly srovnají pěkně přes celý válce… A tady se ještě zdvojnásoběj! Paráda!“
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle