Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 12. 3. 2022 Recenze

Book of Secrets 6: V čem se liší od klasiky?

Book of Secrets patří k nejoblíbenějším hrám od Synotu, a tak se tvůrci rozhodli do této egyptské knížky připsat pár kapitol navíc. Stane se z poklidné četby bestsellerový trhák? Přesvědčte se o tom sami a třeba při zkoumání starodávné pyramidy narazíte na jeden ze Synotích jackpotů!

6 válců s nižším max betem

Už na první pohled poznáte, že hlavní postava půvabné archeoložky zůstává a nic se nemění ani na ostatních tematických symbolech. Hlavním viditelným rozdílem je rozšíření herní plochy na šest válců. Na těch je stále 10 výplatních linií, které se ale klikatí trochu jinak než v původní hře. Vzhledem k tomu, že oproti klasice zde můžete trefit kombinaci 6 symbolů jednoho druhu, došlo i ke změnám ve výherní tabulce – maximální násobitel je vyšší a tím pádem se snížila maximální sázka z tisícikoruny na dvě stovky. Nejvyšší možná výhra v základní hře i free spinech zůstává beze změny na 500 000 Kč stanovených zákonem.

Vyšší míra volatility

Hlavním lákadlem v automatech, ve kterých se objevuje knížka, je samozřejmě nesmírně napínavá bonusovka, ve které se vylosuje jeden ze symbolů, který se pak roztahuje přes celé válce a vyplácí tak výhry za všech 10 výherních linií. Tahle parádní mechanika zůstává beze změn, výhry se ale díky 6 válcům mění a nejvíc je to poznat právě během free spinů. Za 2 až 5 symbolů jsou výhry v porovnání sice nižší, naproti tomu je zde ale potenciál trefit obří výhry za 6 chycených symbolů. To značí vyšší míru volatility – na opravdu velké výhry si musíte počkat, ale pak to stojí za to. Velká část hráčů má ráda, když se v bonusu vylosují střední symboly – A nebo K, ukážeme si to tedy na nich. V Klasické knížce dostanete v bonusu za 5 chycených kusů 150násobek. V Book of Secrets 6 je to za 5 kusů sice „jen“ 80násobek, za plné plátno se ale vaše sázka znásobí x400!
Pan Zelený: „Nejvíc se mi na Book of Secrets 6 líbí, že díky 6. válci mám oproti klasice větší šanci na spuštění bonusovky 😊.“ Pan Červený: „Knížku prostě miluju, samozřejmě hlavně kvůli bonusovce. V šestce je to napětí ještě větší, protože když se zaplní klíčovým symbolem všech 6 válců, tak je to prostě raketa nehledě na to, jaký symbol se vylosoval.“

Mrkněte také na tohle