Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 5. 2023 Recenze

Apollo automaty: Turbo Slots & Turbo Slots 81

Výherní automat Turbo Slots zná snad každý, kdo někdy zavítal do kamenné herny nebo casina. Futuristický hrací Apollo automat je absolutní špičkou mezi ovocnou klasikou. Za pozornost ale stojí i jeho novější verze. V čem se nový hrací automat Turbo Slots 81 liší od prvního předchozího online automatu Turbo Slots?

Je méně více?

Hlavním, na první pohled viditelným rozdílem mezi těmito dvěma klasickými českými automaty je počet válců. Zatímco online slot Turbo Slots disponuje pěti válci s jednoduchými pěti výherními liniemi, u výherního automatu Turbo Slots 81 vsadili vývojáři z Apolla na čtyři válce s criss cross vyplácením výher, takže k výhře ti budou stačit tři shodné symboly kdekoli na po sobě jdoucích válcích zleva.

Na pětiválci je tedy sice o něco těžší trefit výherní kombinaci, ale zase se dočkáš slušných výher i za dva kusy čtyřech nejhodnotnějších symbolů (zvonky, sedmičky, bary a diamanty), což je oproti automatu 81 nesporná výhoda.

Pořádná turbo jízda

Největším trhákem nejlepších automatů od tuzemských providerů je symbol wild. Šikovný turbo modul toho umí spoustu, a o svoje fígle nepřišel ani v osmdesát jedničce. Stejně jako v prvním dílu se umí roztáhnout přes celý válec, když je ve výherní kombinaci, zvládne i přiletět na herní plochu a znovu expandovat na ostatní pozice, i pořádně zamíchat ovocem tak, aby sis vychutnal luxusní výherní koktejl. 
 
A co násobení výher? V původním herním automatu Turbo Slots sis za tři, čtyři nebo pět válců pokrytých jedním druhem ovoce (třešně, švestky, pomeranče nebo kiwi) mohl vykoledovat vynásobení výhry x3, x4 nebo x5. Tahle super vychytávka sice druhému dílu chybí, ale tenhle drobný nedostatek bohatě kompenzuje opět wild s nápisem multiplier. Tenhle žolík se sice neroztahuje ani nemixuje symboly, ale zato násobí výhry. Jeden wild v kombinaci x2, dva x4 a tři žolíci v kombu znásobí tvůj úlovek x6!
 
Ať už dáš přednost klasickému automatu Turbo Slots nebo criss crossové verzi, oba hrací automaty si můžeš zahrát online zdarma nebo za peníze. Na obou také můžeš v online casinu Sazka Hry získat za nejnižší sázku nabité jackpoty v čele s platinovým jackpotem, který startuje na 350 tisících korunách.
Pan Zelený: „Hrací automat Turbo Slots je jeden z mých nejoblíbenějších ovocných automatů. Jednak je v top grafice a díky spešl funkcím s wildem se člověk ani chvíli nenudí. Osmdesát jednička mě asi nadchla o trochu víc, protože díky většímu počtu výherních řad mi padaj výhry o něco častějc.“ Pan Červený: „Obě mašiny jsou bomba, baví mě hlavně to, že nemusím čekat na bonus, abych shrábnul pořádný big winy. Lákadlo plnýho plátna x5 je u mě asi na prvním místě, a tak dávám přednost spíš původnímu Turbíčku 😊.“

Mrkněte také na tohle