Testovací headline
Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 5. 2023 Recenze

Apollo automaty: Turbo Slots & Turbo Slots 81

Výherní automat Turbo Slots zná snad každý, kdo někdy zavítal do kamenné herny nebo casina. Futuristická mašina od Apolla je absolutní špička mezi ovocnou klasikou. Za pozornost ale stojí i jeho novější verze. V čem se hrací automat Turbo Slots 81 liší od prvního dílu?

Je méně více?

Hlavním, na první pohled viditelným rozdílem mezi těmito dvěma automaty je počet válců. Zatímco online automat Turbo Slots disponuje pěti válci s jednoduchými pěti výherními liniemi, u Turbo Slots 81 vsadili vývojáři z Apolla na čtyři válce s criss cross vyplácením výher, takže k výhře ti budou stačit tři shodné symboly kdekoli na po sobě jdoucích válcích zleva. Na pětiválci je tedy sice o něco těžší trefit výherní kombinaci, ale zase se dočkáš slušných výher i za dva kusy čtyřech nejhodnotnějších symbolů (zvonky, sedmičky, bary a diamanty), což je oproti ‚81‘ nesporná výhoda.

Pořádná turbo jízda

Největším trhákem snad nejakčnějších her od tuzemských providerů je symbol wild. Šikovný turbo modul toho umí spoustu, a o svoje fígle nepřišel ani v osmdesát jedničce. Stejně jako v prvním dílu se umí roztáhnout přes celý válec, když je ve výherní kombinaci, zvládne i přiletět na herní plochu a znovu expandovat na ostatní pozice, i pořádně zamíchat ovocem tak, aby sis vychutnal luxusní výherní koktejl. 
 
A co násobení výher? V původním Turbo Slots sis za tři, čtyři nebo pět válců pokrytých jedním druhem ovoce (třešně, švestky, pomeranče nebo kiwi) mohl vykoledovat vynásobení výhry x3, x4 nebo x5. Tahle super vychytávka sice druhému dílu chybí, ale tenhle drobný nedostatek bohatě kompenzuje opět wild s nápisem multiplier. Tenhle žolík se sice neroztahuje ani nemixuje symboly, ale zato násobí výhry. Jeden wild v kombinaci x2, dva x4 a tři žolíci v kombu znásobí tvůj úlovek x6!
 
 Ať už dáš přednost klasickému Turbo Slotu nebo criss crossové verzi, na obou můžeš získat i za nejnižší sázku nabité apollo jackpoty v čele s platinovým, který startuje na 350 tisících.
Pan Zelený: „Turbo Slots je jeden z mých nejoblíbenějších ovocných automatů, jednak je v top grafice a díky spešl funkcím s wildem se člověk ani chvíli nenudí. Osmdesát jednička mě asi nadchla o trochu víc, protože díky většímu počtu výherních řad mi padaj výhry o něco častějc.“ Pan Červený: „Obě mašiny jsou bomba, baví mě hlavně to, že nemusím čekat na bonus, abych shrábnul pořádný big winy. Lákadlo plnýho plátna x5 je u mě asi na prvním místě, a tak dávám přednost spíš původnímu Turbíčku 😊.“

Mrkněte také na tohle