Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 10. 1. 2024 Recenze

81 Multiways Sticky: Zažij Las Vegas na vlastní kůži

Venku mrzne až praští, tak do toho prašť taky, a zahřej se u nového výherního automatu 81 Multiways Sticky od českého výrobce Casimi. Jak název napovídá, hrací automat nabízí oblíbených 81 výplatních linií, přesto ale nejde o starou známou klasiku. Jaké překvapení si pro hráče tento provider připravil?

Neonový criss cross

Neonové symboly a blikající nápisy automatu 81 v tobě okamžitě vzbudí pocit, jako kdybys vkročil do casina v Las Vegas. K zisku tu stačí opravdu málo, posbírej aspoň tři stejné symboly na třech po sobě jdoucích válcích zleva a výhru máš v kapse. A o jakých sumách je řeč? 
 
Za tradičně nižší bary, třešně, citróny nebo švestky si přijdeš v online slotu ve čtyřech kusech na 1  4násobek sázky. Stříbrné zvonky ti vycinkají 5násobek a nejvyššími symboly jsou zelené jablko a modré sedmy. Tref čtyři tyto obrázky a znásob svůj vklad 8x nebo 12x.
 

S wildem roste chuť

V online automatu se slovem ‚multi‘ v názvu nesmí samozřejmě chybět oblíbené násobení výher, které tu zajišťuje žolík. Poznáš ho jednoduše, křiklavý neonový nápis 81 WILD zkrátka nepřehlédneš. Jeden wild výhru zdvojnásobí, dva wildy zčtyřnásobí, a tři tyto symboly vynásobí tvůj úlovek x6. To je sice méně, než je zvykem například ve hracím automatu Multiplay 81, tenhle drobný pokles v násobiteli je ale bohatě vynahrazen další bonusovou funkcí.
 
Pokaždé, když na herní plochu padne wild (i v případě nevýherní kombinace), uzamkne se na svém místě a udělí točku zdarma. V respinu může dokonce padnout další žolík a užiješ si tak nejen krásně znásobenou výhru, ale i další šanci na extra výhru! Zalepíš sedmičky s násobitelem x6?
 
Pan Zelený: „Bombová online hra jak pro hráče klasiky, tak pro ty, co rádi zkouší novinky. Herní automat není nijak složitý na pochopení, ale zároveň se v něm díky respinům pořád něco děje.“ Pan Červený: „Hrací automaty 81 jsou moje srdcovka, ale je fakt, že jsou někdy trochu nudné. Vývojářům z Casimi se tuhle nestárnoucí klasiku povedlo vylepšit na jedničku. Casino hra si zachovala svůj původní ráz, ale zároveň se sticky wildy získala na atraktivitě. Super!“

Mrkněte také na tohle