obrázek plovoucího banneru Zlatého kola
Zlaté kolo
Máte 0 z 10 Zlaťáků
Sazka upozorňuje své sázející, aby nereagovali na internetové nabídky firmy Lottoland a nehráli u této firmy Eurojackpot. Společnost Lottoland nemá povolení MF ČR k provozování loterií v České republice. Navíc sázet jakékoli loterie, tedy i Eurojackpot, po internetu není v ČR dovoleno. Za porušení tohoto zákazu může být sázejícímu udělena pokuta až do výše 10 000 000 Kč. Uzavře-li někdo sázku v loterii Eurojackpot prostřednictví internetu u společnosti Lottoland, musí případné výhry uplatňovat v sídle této společnosti na Gibraltaru.

 Jediným oprávněným provozovatelem loterie Eurojackpot v České republice je na základě povolení Ministerstva financí ČR společnost SAZKA a.s., která se od všech nabídek na uzavření nebo zprostředkování sázek v této loterii prostřednictvím internetu důrazně distancuje. V České republice je proto možné legálně sázet loterii Eurojackpot pouze prostřednictvím terminálů Sazky, jen u takto uzavřených sázek pak Sazka garantuje výplatu výher.

Z výše uvedených důvodů podala již SAZKA a.s. na společnost Lottoland trestní oznámení, stejně jako podnět k Ministerstvu financí.

V miliardářské loterii Eurojackpot může v pátek 21. listopadu získat jediný sázející vyhrát 1,143 miliardy korun!