V pátečním losování mezinárodní loterie Eurojackpot padly čtyři výhry ve druhém pořadí, dvě v Dánsku, jedna v Německu a jedna v České republice. Tento český milionář vsadil ve Znojmě náhodným tipem šest sloupců s Extra 6 na jedno slosování za 400 korun, v pátek uhodl ve třetím sloupci pět plus jedno číslo a získal výhru 17,3 milionu korun.

Miliardářská loterie Eurojackpot zná tedy svého prvního českého milionáře, už brzy by mohla znát i prvního českého miliardáře, protože v pátek 28. listopadu může jediný sázející vyhrát 1,360 miliardy korun!

Aby nebylo letošních milionářů Sazky málo, přibyli během víkendu další dva.

Jackpot druhého pořadí prvního tahu Sportky ve výši 2 974 899 Kč si připíše na účet sázející z okresu Praha-východ, který vsadil náhodným tipem pět sloupečků se Šancí za 120 Kč.   

Dalším šťastným výhercem se stal hráč loterie Kasička. V okolí Ostravy použil vlastní čísla a vsadil Sázku na 5 čísel za 20 Kč, v neděli uhodl všech pět vylosovaných čísel a získal tak výhru 1 000 000 Kč.

Za letošní rok už tedy Sazka registruje 94 nových milionářů, kteří se jen mezi sebe rozdělili více než 855 milionů korun.