Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Zúčastněte se losování her Sazka

Zajímá vás, jak probíhá losování a co všechno se děje během natáčení? Přijďte se podívat.
Využijte jedinečnou příležitost být u slosování vašich oblíbených her Sportka, Euromiliony a Šťastných 10. Navštívit nás můžete vždy ve dnech slosování jednotlivých loterií.
Sledujte s námi slosování hry Eurojackpot. Přímý přenos z Helsinek vysíláme vždy v pátek mezi 20:00 a 21:00 v atriu budovy Sazky.

Co musíte před svojí návštěvou udělat?

1
Zavolejte nám na telefonní číslo 266 12 12 12 a povězte nám, jaká hra vás zajímá. Operátor se s vámi domluví na konkrétním termínu návštěvy slosování. Svou účast si rezervujte minimálně 2 hodiny před začátkem slosování.
2
Zájemci o slosování Sportky a Euromilionů mohou přijít do budovy Sazky (Recepce A) v 18:40, v případě Šťastných 10 v 19:40. Nezapomeňte si s sebou vzít platný občanský průkaz či pas k ověření totožnosti.
3
Najdete nás na adrese K Žižkovu 851, 190 93 Praha 9. Na zastávku MHD „K Žižkovu“ vás dovezou linky 136, 177, 183 a 195. Pokud dorazíte autem, můžete využít parkoviště u budovy. 
4
Slosování můžete navštívit i bez objednání. V tomto případě ale nemůžeme zaručit, že se na vás dostane. Návštěvy s rezervací mají totiž přednost. Divácká kapacita na jedno slosování je omezena na 20 osob.
5
Nejpozději v 18:55 (Sportka a Euromiliony) nebo 19:55 (Šťastných 10) vás doprovodíme ke studiu, kde začne natáčení.
6
Po ukončení slosování od nás dostanete malou pozornost - vlastnoručně podepsaný plakát s legendárním českým hokejistou Jaromírem Jágrem. 
Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět