Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

Certifikáty

SAZKA PATŘÍ MEZI NEJVĚROHODNĚJŠÍ LOTERNÍ SPOLEČNOSTI NA SVĚTĚ

SAZKA a.s. opakovaně prochází náročnými tuzemskými i mezinárodními kontrolami a je, jako jediná loterní společnost v ČR, držitelem těchto významných certifikátů.

Přísně kontrolovaný mechanismus sázení a losování, provoz terminálů, tvorbu návrhů a výrobu stíracích losů, způsob vyplácení výher a nejen to zkoumají zahraniční a tuzemští auditoři, kteří jezdí Sazku prověřovat. Mezi povinnosti a přednosti firem, které takové osvědčení získají, patří mimo jiné i zabezpečení budovy a technologií, bezpečné zacházení s informacemi a daty, zvládání bezpečnostních incidentů, kvalita školících procesů, úroveň právního servisu a vyřizování reklamací.

Certifikáty dokládají, že SAZKA a.s. si osvojila a trvale rozvíjí systém řízení informační bezpečnosti podle mezinárodních standardů a že beze zbytku dodržuje zásady a bezpečnostní požadavky loterního průmyslu.

Světová loterní asociace sdružuje zhruba sto čtyřicet loterních společností a přes padesát dodavatelů loterních technologií z osmdesáti zemí, mezi nimiž jsou vedle téměř všech evropských zemí například Spojené státy, Kanada, Austrálie, Čína, Japonsko nebo Chile. Avšak pouze třetina z nich získala podobné certifikáty jako SAZKA a.s.
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory Cookie. Rozumím
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět