Znáte služby VoLTe a VoWiFi? SAZKAmobil je nově spouští pro všechny své zákazníky
SAZKAmobil spouští jako jeden z prvních virtuálních operátorů na českém trhu nové služby VoLTe a VoWiFi. Obě služby – volání v LTE síti i volání přes WiFi sít jsou dostupné všem zákazníkům. Navíc pro konec roku 2023 si SAZKAmobil připravil pro své nové i stávající zákazníky zajímavé akce.

 

Přečtěte si také: Vánoční inspirace: Sezóna vánočních losů je tady! Už víte, který darujete?


SAZKAmobil, přední virtuální operátor na českém trhu spouští provoz dvou technologií VoLTe a VoWiFi. „Služby Voice over LTE (VoLTe) a Voice over WiFi (VoWiFi) umožní všem našim zákazníkům, kteří vlastní podporovaná zařízení, využívat moderní hlasové a datové komunikační služby ve výrazně vyšší kvalitě a s lepším pokrytím než kdy dříve,“ říká Jan Schmiedhammer, ředitel SAZKAmobilu.


Voice over WiFi (VoWiFi)

Volejte a buďte dostupní i tam, kde není mobilní signál.  VoWiFi umožňuje zákazníkům SAZKAmobilu volat i tam kde není pokrytí mobilní sítě. Přenáší hovory přes bezdrátovou síť WiFi ve velmi vysoké kvalitě. To je zvláště užitečné například uvnitř budov nebo v odlehlých lokalitách, kde je dostupná jen WiFi síť. VoWiFi tak zajistí, že uživatelé mohou telefonovat i v místech, kde by to mohlo být dříve problematické. Navíc, zákazník ušetří při volání ze zahraničí. Hovor v 2 a 3 zóně roamingu je totiž účtován jako domácí volání.


Voice over LTE (VoLTe):

VoLTe představuje evoluci hlasové komunikace prostřednictvím LTE sítě (4G). Tato technologie umožňuje zákazníkům SAZKAmobilu telefonovat pomocí IP (Internet Protocol) technologie, což výrazně zlepšuje kvalitu hlasu a zkracuje dobu navazování hovorů. Hovor bývá spojen nejpozději do dvou vteřin. Díky VoLTe si uživatelé užijí čisté a přirozené hovory, které jsou kvalitou srovnatelné s moderními aplikacemi pro hlasovou komunikaci, a to včetně možnosti videohovorů. Navíc je možné i během hovoru surfovat na datech bez zpomalení.

„SAZKAmobil se tímto stává jedním z prvních virtuálních operátorů v České republice, který tyto služby spouští. Jsme rádi, že VoLTE i VoWiFi můžeme nabídnou všem našim zákazníkům.  V SAZKAmobilu neustále pracujeme na zlepšování našich služeb a snažíme se poskytovat ty nejmodernější a nejlepší technologické možnosti,“ dodává Schmiedhammer.
 

Nejen vánoční akce do konce roku 2023


SIM za půlku při online nákupu

Nová SIM karta za zvýhodněnou cenu s přednabitým kreditem 150 Kč může být skvělým vánočním dárkem pro potomka, kterému Ježíšek přinese i nový telefon. Slevu 50 %, tedy SIMku za 75 Kč, získá ten, kdo ji pořídí na webu nebo na zákaznické lince. Zvýhodněná cena 99 Kč za SIM kartu SAZKA mobilu platí při nákupu v prodejní síti a značkových prodejnách Sazky.
 

K nové SIM kartě výhodná data

Vánoční nadílku tím SAZKAmobil nekončí, protože až do konce roku také prodlužuje speciální podzimní nabídku ke každé nové SIM kartě. Ten, kdo si až do 31. prosince 2023 zakoupí a nejpozději do tří dnů od nákupu aktivuje novou SIM kartu, získá možnost si třikrát po sobě aktivovat datový balíček 5 GB, každý jen za 100 Kč.
 

Nové kombinované balíčky pod stromečkem potěší

Do třetice operátor naděluje svým zákazníkům dva nové výhodné kombinované balíčky. Za 250 Kč si zákazníci mohou koupit balíček 2 GB dat a 100 volných minut. Ještě více pak nabízí balíček za 399 Kč. který obsahuje 5 GB dat a 200 minut volání. Balíčky je možné aktivovat v Internetové Samoobsluze, v mobilní aplikaci nebo na Zákaznické lince.
 

Přečtěte si také