Životní klika? Sázející vyhrál už podruhé, loterie Šťastných 10 mu teď nadělila 2 miliony

„Nemohl jsem tomu uvěřit. Celé mi to připadalo jako nějaký sen, ze kterého se dříve nebo později probudím,“ kroutil nevěřícně hlavou šedesátník, když za námi přišel do Sazky, aby nám prozradil, jak si výhru 2 miliony korun přeje vyplatit.

Přečtěte si také: Šťastných 10 přihrálo sázejícímu 2,5 milionu. „Díky výhře začnu podnikat!“


Jakmile se však rozpovídal o svých dřívějších zkušenostech se sázením a budoucích plánech, veškerá nervozita z něj opadla a šok na jeho tváři vystřídala úleva a spokojený úsměv.
 

Sázení je jako život

Jak nám muž prozradil, poprvé si vsadil před více než čtyřiceti lety. Za tu dobu vyzkoušel vícero loterií, ale hned jak u nás Sazka uvedla Šťastných 10, měl ohledně svého favorita jasno.

„Sázení mě baví a to i ve chvílích, kdy se mi tolik nedaří. Díky tomu, že jsem v minulosti už několikrát vyhrál, vím, že se ke mně štěstí zase brzy vrátí. Je to jako v životě - občas se něco povede, občas ne. A to mi na tom přijde fakticky kouzelné,“ vysvětlil a prozradil nám, že jeho předchozí nejvyšší výhra činila 55 000 korun.
 

Přirozený strach

Přestože se snaží nevynechat žádné slosování, oblíbené místo na nakupování sázenek nemá. Záleží prý na tom, co má daný den na programu a kde tráví čas. Svoji dvoumilionovou sázenku si tak pořídil na poště, když šel zaplatit složenky.

„O tiket jsem se fakt bál, třeba že ho ztratím, poliju nebo omylem vyhodím. Prostě takové ty klasické obavy, co má nejspíš každý výherce. Radši jsem ho proto schoval do skříně, tam myslím, že by žádný zloděj nehledal,“ přiznal se smíchem.
 

Srdce na pravém místě

V tom, co s penězi udělá, má jasno. Pustí se do dlouho plánované rekonstrukce domu a podpoří svůj oblíbený sportovní klub. Moc dobře totiž ví, jak je sport důležitý, a je si vědom toho, že poslední dobou si týmy, hlavně ty menší, prožívaly skutečně náročné období.

V osobním životě však nic měnit nehodlá. Shodl se na tom i s manželkou, které radostnou novinku oznámil jako první. A společně se pak svěřili svým třem dětem.
 

Přijďte si na miliony i vy!

S výhercem jsme si opravdu pěkně popovídali a nechtělo se nám s ním loučit. Prý ale se sázením nekončí a máme se těšit, že si k nám dojde pro další výhru. A my mu to stejně jako všem ostatním ze srdce přejeme.

Chtěli byste i vy už za několik hodin proměnit pár kaček v miliony? Pak je i pro vás určena loterie Šťastných 10. Sázka začíná už na desetikoruně a o miliony se hraje rovnou dvakrát denně vždy v poledne a v osm večer.

Tiket navíc seženete z pohodlí svého domova. Klikněte si pro něj na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také