Ve Sportce vyhráli přes 11 milionů. Když se to dozvěděli, trochu si posteskli. Říkáte si, proč?
Vyhrát Jackpot Sportky je něco, o čem mnoho z nás sní. Tento sen se 1. března splnil jednomu páru z Prahy. Muž se ženou si vsadili plný tiket se Šancí za 220 korun. Oblíbená čísla nemají, a tak zkusili náhodný tip, který jim přinesl štěstí. Vyhráli totiž pěknou sumu peněz – celkem 11 529 606 korun. To samé slosování ale bylo opravdu štědré. Další šťastlivec totiž vyhrál ještě tučnější částku, a to více než 111 milionů korun.


Přečtěte si také: Ve Sportce padl Superjackpot 111 milionů korun! Víte, jak taková suma peněz vypadá a kolik váží?Na sobotní ráno s datem 2. března 2024 jen tak nezapomenou. Díky Sazce se totiž probudili jako milionáři. Na páteční slosování si v jednom pražském tabáku vsadili plný tiket Sportky se Šancí, a právě jejich náhodný tip byl tím výherním. Ve 2. tahu jim padl Jackpot přes 11 milionů korun.
 
Když se ale podívali na kompletní výsledky, trochu si posteskli. „Říkali jsme si, že je teda fakt škoda, že jsme nevyhráli ten Superjackpot, těch 111 milionů,“ vypráví s úsměvem šťastný výherce a poukazuje na skutečnost, že právě ve stejném slosování vyhrál sázející z internetu Superjackpot v celkové výši 111 612 990 korun.
 

O výhře ví jen ti nejbližší

Noví milionáři prozradili, že se Sazkou zkouší své štětí příležitostně, ale mají také své rituály. „Já si nikdy nenechám ujít pátek třináctého, to si vždycky vsadím Sportku. Toto datum vnímám jako šťastné,“ říká žena a dodává, že Sportku někdy hrají několik slosování za sebou, a pak si třeba delší čas nevsadí. Také na Vánoce mají hezkou tradici. Nakoupí pořádný balík losů od Sazky a obdarovávají jimi příbuzné i kamarády.

O tom, že vyhráli ve Sportce, se rozhodli moc nemluvit, řekli to jen svým blízkým. Věří totiž, že jejich štěstí nebude chtít nikdo z nich využít. „I kdyby někoho napadlo, že bychom mu mohli půjčit, jsem si jist, že by nás o to ze slušnosti nepožádal,“ říká výherce.
 

Něco na bydlení, něco jako dobrý skutek

Po dvou týdnech od okamžiku, kdy vyhráli již vědí, jak s penězi naloží. Zvelebí si bydlení, pořídí nové vybavení domácnosti, ale žádné velké změny neplánují. „Kamarádi se nás ptali, jak to bude s prací. V této oblasti se pro nás určitě nic nemění. Práci rozhodně opouštět nebudeme,“ říká žena.
 
O část peněz z výhry se chtějí i podělit s potřebnými. Jejich známí provozují lokální neziskovku, do níž pravidelně přispívají. Teď ji budou moci podpořit o něco více. Darovat pěknou částku budou chtít i na zvířata, zřejmě na nějaký útulek v jejich okolí. Ten ale ještě vybraný nemají.
 

Jaké to je vyhrát miliony? 

Fakt, že vyhráli několik milionů, si výherci z počátku nějak významně neuvědomovali. “Nejdřív jsem tomu nevěřil. Neuměl jsem si představit tu sumu peněz. Přirovnal bych to k pocitu, který máte, když vyhrajete třeba 50 korun. Po chvíli se ale dostavil pocit euforie, který byl stále silnější a silnější, až jsem se nemohl dočkat dnešní návštěvy Sazky,“ uzavírá výherce.
 
S dobrou náladou ale přišel také trochu strach o tiket. Šťastný pár se bál, aby je někdo třeba nevykradl. Měli totiž sázenku schovanou ve staré prázdné peněžence. Největší obava byla z toho, jak by potom dokázali svou výhru. Začali se proto více zdržovat doma a tiket hlídat. Až do doby, než ho odevzdali v Sazce při vyzvedávání výhry.
 

Zkuste své štěstí se Sportkou

A co vy? Přemýšleli jste někdy o tom, jaké pocity by u vás převládaly při výhře Jackpotu? Radost, štěstí nebo rovnou plány, jak s penězi naložit? Dokud to ale opravu nezažijete, jsou to jen dohady. Zkusíte to?
 
Vsadit Sportku si můžete dokonce třikrát v týdnu – ve středu, v pátek a v neděli. Udělejte to třeba hned – online jako šťastný výherce Superjackpotu ve výši 111 milionů korun nebo zajděte třeba do tabáku jako šťastný pár z Prahy.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: Envato Elements.

Přečtěte si také