V Eurojackpotu trefil miliony. Jaké sny si výherce z Moravskoslezského kraje splní?

Lásku k sázení objevil teprve před šesti lety a od té doby se snaží nevynechat žádné losování. Za tu dobu se mu povedlo ulovit pár menších výher, ta pořádná na něj však čekala až v jednom nedávném pátečním losování Eurojackpotu.

Přečtěte si také: Sázet začala před pár měsíci. A už je díky Eurojackpotu bohatší o 10 milionů


Plnou sázenku vlastních čísel včetně Extra 6 si padesátník z Moravskoslezského kraje došel koupit do oblíbené trafiky. S prodavačkami se tu zná už poměrně dobře, vždy si příjemně popovídají a nikdy nechybí ani přání „hodně štěstí“ na rozloučenou. Štěstěna je tentokrát skutečně vyslyšela a nadělila muži 3 304 193 Kč.
 

Sdílená radost

„Tiket si většinou kontroluji druhý den při snídani. Vždycky u toho popíjím kávu, obvykle snídám koláč nebo míchaná vajíčka… Tentokrát mi ale všechno pořádně vystydlo, protože jsem měl plné ruce práce s tím, abych to rozdýchal,“ smál se výherce, když jsme se s ním osobně setkali v budově Sazky.

Údajům na displeji telefonu totiž vůbec nevěřil a musel několikrát tiket naskenovat, aby se přesvědčil, že ho nešálí zrak. Jakmile se ujistil, že je z něj skutečně novopečený milionář, popadl telefon a zavolal svým třem dětem a nejbližším přátelům, aby se s nimi o svou radost podělil.
 

Čas na plnění snů

Přestože na první pohled působil výherce jako velký pohodář, kterého nic nerozhází, o tiket se prý celou dobu bál a raději ho schoval do trezoru. Teď už na to vzpomíná se smíchem, tehdy si však připadal hrozně paranoidní.

„Přestavět svůj život vzhůru nohama rozhodně nehodlám. Hodně se mi ulevilo, protože si budu moct na chvíli odpočinout od práce, dávat výpověď ale nechci a už vůbec penězům nedovolím, aby mě nějak změnily,“ vysvětlil. Za vyhranou částku prý dostaví dům, pořídí si nové auto a vyrazí na pěknou dovolenou. Zamíří do zahraničí, konkrétní destinaci ovšem zatím vybranou nemá.
 

Oslavujte vyhrané miliony i vy

Chcete si i vy začít plnit své sny? Eurojackpot vám s tím rád pomůže! Momentálně se v něm hraje o fantastické skoro 3 miliardy korun! Jdete do toho? Pak není nic jednoduššího, než si vstupenku do losování koupit hezky v pohodlí svého domova. Seženete ji navíc na pár kliknutí.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také