Už se těším, až rodinu svezu v novém autě, říká výherkyně 15 milionů z Eurojackpotu

Není žádnou novinkou, že loterie Sazky vedle obřích jackpotů nadělájí i fantastické mimořádné prémie. Jednou ze šťastných sázejících byla také čtyřicetiletá žena z Čech. Ta 25. prosince dostala od Eurojackpotu opravdu krásný vánoční dárek. Luxusní byt v Praze.

Přečtěte si také: Životní klika? Čech vyhrál v loterii už podruhé, tentokrát v Eurojackpotu přes 25 milionů


Výherkyně si ale namísto nového obydlí vzala raději ekvivalent jeho ceny v penězích. Za ně si v první řadě plánuje pořídit nové auto.
 

Nejdříve šok, poté oslava

„Sázím už pěknou řádku let. Myslím, že od prvního tiketu, co jsem si kdy koupila, je to nějakých dvacet let. Snažím se přitom nevynechat žádné slosování,“ prozradila nám výherkyně. Štěstí se na ni usmálo už dříve, asi proto ji sázení nikdy neomrzelo.

Když ale při kontrole tiketu na displeji telefonu uviděla, co jí sázenka koupená v tabáku přinesla, vůbec tomu nemohla uvěřit. Raději si čísla několikrát zkontrolovala a až poté si dovolila začít oslavovat.
 

„Udělalo mi to nesmírnou radost!“

A s kým se o radostnou novinku podělila? „O výhře jsem zatím s nikým příliš nemluvila. Ví to jenom manžel, naše dvě děti a moji rodiče. Možná to časem prozradím ještě někomu dalšímu, ale jsem v tomhle raději opatrná,“ uvedla výherkyně.

Stejně opatrná byla i s výherním tiketem. Protože se bála, že ho ztratí nebo někde nechá, raději ho zapnula do vnitřní kapsy oblíbeného kabátu.
 

Sázení je její tradice

Žena ve svém životě žádné velké změny neplánuje. Zůstane ve stejném zaměstnání, ve stejném domě a nehodlá měnit ani přístup ke svému okolí. „Samozřejmě, že mi výhra udělala velkou radost, kolikrát za život se vám stane, že vyhrajete tolik peněz?“ položila řečnickou otázku.

Sázení se však rozhodně vzdávat nebude. Nejde jí prý ani tak o další velkou výhru jako spíš o to, že si chce tuto svou tradici zachovat a čas od času trochu zariskovat.
 

Zahrajte si dnes o Land Rover Discovery

Jestli přemýšlíte, kdy poškádlit štěstěnu, zkuste to ještě dnes. V Eurojackpotu jsou nyní nejen stovky milionů, českým sázejícím je ale určena také jedna speciální mimořádná prémie. Jeden z majitelů plného tiketu bude už brzy jezdit novým Land Roverem Discovery.

Klikněte si pro svoji vstupenku do slosování na tento odkaz.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečnou výherkyni. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také