Tutovka se vrací ve formě stíracích losů. Už jste si ji setřeli i vy?

Tutovka se vrací v novém, jedinečném kabátku jako balíček čtyř stíracích losů. A protože je to koneckonců Tutovka, minimálně jeden z losů v balíčku je tutově výherní. Budete to právě vy, kdo díky této novince vyhraje milion?

Přečtěte si také: „Díky výhře můžu pomoct těm, co to potřebují.“ Super Zlatá rybka výherkyni nadělila 4 miliony


Hra Tutovka byla v 90. letech natolik populární, že v té době asi neexistoval nikdo, kdo by ji na televizních obrazovkách neviděl. Úplně stejným směrem má nakročeno Tutovka i v roce 2021, kdy se vrací v podobě stíracích losů.
 

Populární už od prvního dne

„Nové stírací losy Tutovka se k zákazníkům dostaly teprve před pár dny a podle dostupných dat si je okamžitě oblíbili. Prodavači našim obchodním zástupcům dokonce říkají, že jim Tutovka doslova mizí pod rukama,“ usmívá se brand manažerka stíracích losů Eva Nováková. Ta zároveň dodává, že si lidé Tutovku našli i bez jakékoliv reklamní podpory – kampaň začíná až v polovině dubna.

Jak už bylo řečeno, Tutovka je jako jediná na trhu k dispozici v balíčku, a to za cenu 200 Kč. Právě skutečnost, že za jednu cenu dostanete čtyři losy, je nejspíš dalším důvodem, proč se stala tolik populární. Jde o pěkný dárek třeba pro dospělé členy rodiny, na společnou grilovačku či pro kolegy, kteří si losy mohou setřít dohromady.

Klikněte pro více informací o Tutovce


V hracím poli navíc čekají opravdu lákavé výhry. Pod stírací fólií můžete čtyřikrát najít hlavní výhru, tedy 1 000 000 Kč. Další čtyři šťastlivci získají rovných 500 000 Kč a pro další čtveřici je připravena částka 100 000 Kč.

Tutovku seženete po celé republice na několika tisících prodejních míst Sazky. Na seznamu nechybí trafiky, ale také pošty, čerpací stanice, supermarkety či různé další obchody.

Nejbližší prodejnu, kam si pro Tutovku můžete zajít, najdete na interaktivní mapě na tomto odkazu.

Přečtěte si také