„Ten šok jsem musela zapít panákem,“ prozradila výherkyně, které Sportka nadělila skoro 2 miliony

Šedesátnice z Čech touží po stěhování už docela dlouho, jenže finanční situace jí to doposud nedovolovala. Před pár týdny ale konečně mohla začít spřádat plány a pořádně oslavovat. Sportka jí totiž nadělila 1 730 846 Kč.
 

Přečtěte si také: Náhodný tip ve Sportce přinesl třicátníkovi přes 20 milionů. „Ještě pořád jsem v šoku!“


Osudový tiket si koupila jedno středeční dopoledne v tabáku, do něhož si chodí pro všechny své sázenky. Ty si prý pořizuje před každým slosováním už více než třicet let. Za tu dobu jí loterie věnovala několik tisíc korun, na výhru bezmála 2 miliony korun by ji však dle jejích slov nepřipravilo snad vůbec nic.
 

Nedůvěra a panák alkoholu

„Seděla jsem před počítačem, těkala očima mezi tiketem a monitorem a přemýšlela nad tím, jestli mám vidiny, nebo ne. Moc jsem té výhře nevěřila, nakonec jsem si ale řekla, že nedůvěrou si nijak nepomůžu a radši jsem si šla dát panáka,“ prozradila nám žena se smíchem, když se za námi zastavila v budově Sazky.

Posilněná trochou oblíbeného moku si výsledek ještě jednou překontrolovala a poté rychle sáhla po telefonu, aby se o skvělou novinku podělila. Zatím o ní řekla jen své dceři, má však v plánu prozradit ji i blízkým kamarádkám.
 

Vysněné bydlení

„Z výhry mám velkou radost, více ale cítím úlevu. S penězi to má poslední dobou jednoduché málokdo, takže tahle finanční injekce se opravdu hodí. Už dlouho navíc toužím po novém bydlení a teď si ho budu moct konečně dovolit bez nějakých větších obav,“ vysvětlila.

Plánuje si pořídit menší byteček a těší se hlavně na to, až si ho bude moct upravit a zařídit k obrazu svému. „Hrozně ráda něco dekoruji, upravuji a zařizuji. Budu tak ve svém živlu,“ rozplývala se nadšeně.

Kromě stěhování ovšem žádné velké změny neplánuje a to poslední, co by prý chtěla měnit, je její povaha a životní hodnoty.
 

„Se sázením nikdy nepřestanu!“

Za tři dekády, co tahle výherkyně sází, se pro ni kupování a kontrolování tiketů stalo jakýmsi rituálem. A jak nám při loučení prozradila, rozhodně se ho nechce vzdát. Není se čemu divit, vyhrává se totiž každý týden a jen za letošek Sportka vytvořila už 85 nových milionářů, kteří si rozdělili bezmála 615 milionů korun.

Jestli se k nim chcete přidat, není lepší příležitost, než si vsadit právě dneska. Superjackpot Sportky je totiž na úžasných 119 milionech korun. Svoji vstupenku do slosování získáte na tomto odkazu.

Přečtěte si také