Štěstěna jí přála vrchovatě! Paní Hanka si na Kole štěstí vytočila Škodu Fabia Combi

„Když jsem si na Kole štěstí vytočila účast v hlavní soutěži o auto, vždycky mě to rozladilo a dost jsem remcala. A vidíte - ono to vážně vyšlo, já tu Fabii nakonec vyhrála!“ začíná se smíchem vyprávění sympatická paní Hanka.

Přečtěte si také: Nemáte ještě Sazka kartu? Velká škoda! Tento muž díky ní vyhrál 600 000 Kč


Do Sazky za námi výherkyně přijela až z Moravskoslezského kraje. A nám udělalo velkou radost, že si věcnou prémii skutečně vezme místo toho, aby jako mnoho jiných výherců zvolila finanční ekvivalent.
 

S novým autem za prací i na výlety

Jedním z důvodů je i skutečnost, že spolu s přítelem a dětmi rádi vyrážejí na cyklistické výlety do Beskyd. Nová Škoda Fabia Combi se tak stane jejich parťákem nejen ve volném čase, ale i pro cesty do práce.

Paní Hanka nám dále prozradila, že má sázení celá její rodina v krvi. Ona si pravidelně chodí pro plnou sázenku Sportky, kdy nevynechá žádné slosování, a občas si k ní vezme i tiket Eurojackpotu nebo Extra Renty. „Říkám si, že to jednou vyjít přece musí,“ vysvětluje své důvody se šibalským výrazem v očích.

Jak ona, tak i její přítel nikdy nezapomínají při nákupu produktů Sazky použít Sazka kartu. Zvlášť od doby, kdy bylo spuštěno Kolo štěstí. Je to hlavně díky drobným výhrám, které si oba vytáčejí celkem často. Že se ale paní Hanka stane výherkyní hlavní měsíční ceny, se jí prý nesnilo ani v těch nejdivočejších snech.
 

O výhru málem přišla

„Telefon jsem vám původně nechtěla vzít, neznámá čísla v drtivé většině případů neberu. Stále mi někdo volá s nabídkami výhodné elektřiny nebo tarifů na volání a je vždycky opravdu těžké se jich zbavit,“ vysvětluje výherkyně své důvody. „Ještě, že jsem to nakonec zvedla, vždyť jsem o to auto mohla přijít,“ směje se Hanka.

Pak nám ještě výherkyně řekne, jak si přeje automobil převzít, a naše milé setkání pomalu končí. Ještě předtím se ale paní Hanka otočí a na závěr konstatuje, že doufá, že až pojede z Moravskoslezského kraje do Prahy příště, bude to pro Superjackpot Sportky. A my jí držíme palce, ať to tak skutečně vyjde!
 

Zahrajte si o prémii 100 000 Kč

O lákavé výhry se v Sazka Klubu hraje i nyní, tentokrát je hlavní měsíční prémií částka 100 000 Kč. Chcete to být vy, kdo ji získá? Potom byste měli používat svoji kartu Sazka Klubu pokaždé, když si jdete do obchodu například pro los nebo tiket do loterie. V takovém případě dostanete druhý den textovku s odkazem, po jehož rozkliknutí získáte možnost zatočit si Kolem štěstí.

Ve hře jsou tisíce drobných výher v řádech desetikorun i stokorun, kterých si členové klubu vytočí každý měsíc za miliony. A které si lze buď při příští návštěvě obchodu vybrat, anebo je použít na nějaký ten produkt od Sazky.
 

V Sazka Klubu každý měsíc hrajete o lákavé hlavní výhry

Ještě lepší zpráva ale nastává v případě, že okamžitou výhru na Kole štěstí nezískáte. Díky tomu jste totiž zařazeni do hlavní měsíční hry, nyní v podobě právě 100 000 Kč. Zároveň platí, že počet pomyslných vstupenek do slosování o hlavní výhru není nijak omezen, čím víc tedy budete svoji Sazka kartu používat, tím větší máte šanci hlavní výhru získat.

Ještě jste do Sazka Klubu nevstoupili? Sjednat nápravu můžete na kterémkoliv s tisíců prodejních míst v celé republice, jako jsou trafiky, pošty nebo čerpací stanice. Klikněte si pro to nejbližší na interaktivní mapu na tomto odkazu.

 

Přečtěte si také