SAZKAmobil vítá nové zákazníky 1 GB dat zdarma, stávající si užívají internet se slevou až 30 %

Zajímá vás u mobilních operátorů vedle levného volání a posílání textovek hlavně internet za férové ceny? Poté byste měli přejít k SAZKAmobilu, který tohle všechno nabízí. Nyní navíc spustil speciální akci pro nové zákazníky, 1 GB dat zdarma k nově aktivované SIM kartě.

Přečtěte si také: Nebaví vás doma čekat na zásilky z e-shopů? Balík na vás počká na prodejnách s terminálem Sazky


Podmínky získání dat zdarma jsou jednoduché: stačí si zakoupit novou SIM kartu a do sedmi dní ji aktivovat. Jako poděkování, že jste se stali členy SAZKAmobil rodiny, získáte 1 GB mobilního internetu. Akce platí do 31. 10. a novou SIM kartu si můžete zakoupit na některém z mnoha tisícovek prodejních míst s terminálem Sazky, tedy téměř na každém rohu.
 

Klikněte pro nejbližší prodejní místo s terminálem Sazky


Objednávejte SIM online s poštovným zdarma

Nechce se vám nikam chodit? SIM kartu lze objednat také přes e-shop SAZKAmobilu. Dorazí za vámi domů do tří dnů a poštovné hradit také nemusíte, je zdarma.
 

Objednejte si SIM kartu online


Až svůj první gigabyte mobilního internetu vyčerpáte, můžete až do konce října využít nabídku zlevněných datových balíčků o až 30 %. Ta platí jak pro majitele předplacených karet, tak i pro tarifní zákazníky. 1 GB lze nyní místo 100 Kč pořídit za 70 Kč, balíček 5 GB vyjde na 270 Kč oproti původní ceně 350 Kč.
 

Data zdarma jako Odměna za dobití

SAZKAmobil ale nabízí ještě jeden způsob, jak získat internet ve smartphonu zdarma. Při doplnění kreditu za aspoň 300 Kč si zákazníci vybírají z Odměn za dobití. Mezi nimi nechybí například Levné volání a SMS za 1 Kč, Kredit 100 Kč zdarma anebo právě 1 GB internetu zdarma.

Více informací o všech výhodách SAZKAmobilu, mezi nimiž nechybí ani účast v loterii SAZKAmobil šance s garantovaným minimálním jackpotem 250 000 Kč, najdete na tomto odkazu.

Přečtěte si také