Stala se nejmladší vítězkou britské loterie. Co by dnes udělala jinak?

Jane Parková vyhrála britskou loterii v roce 2013. Po deseti letech od výhry poskytla upřímný rozhovor, ve kterém vypráví nejen o příjemných věcech spojených s výhrou. A to včetně toho, jak se vypořádávala s pozorností médií, výhrůžkami a stalkery. 

Přečtěte si také: Z výhry v loterii měli obří radost. A pak zjistili, že nevyhráli


Bylo jí pouhých 17 let, když vyhrála jeden milion liber, tedy více než 27 milionů korun. Stala se tak nejmladší vítězkou v britské loterii. Kromě obřího jmění získala také nebývalou pozornost médií a dostala se pod kůži řadě lidí. Závist nezná meze. Tehdy jí chodily výhrůžné dopisy, na sociálních sítích ji lidé doslova pronásledovali. 

V nedávném upřímném rozhovoru amerického televizního pořadu Dr. Phil řekla: „Tehdy jsem si přála, abych nevyhrála. Nikomu bych to nepřála zažít.“ S popularitou se těžko vyrovnávala. 
 

Co si za výhru pořídila? 

Co byste čekali od mladé dívky? Investice do nemovitostí? Kdepak… Peněz si Jane uměla užít. „Trochu jsem se rozšoupla, protože jsem nikdy neznala hodnotu milionu liber, nikdy jsem takové peníze neviděla. Nikdy jsem neznala nikoho, kdo by měl takové peníze, takže jsem tak trochu rozhazovala za věci, které jsem vždycky chtěla,“ prozradila.

Za výhru si pořídila plastiku prsou, liposukci, nové zuby, zvětšené rty a lifting zadku. Jeden zákrok v roce 2017 jí dokonce stál málem život. V Turecku po pokažené operaci dostala infekci. 
 

Udělejte si radost, ale myslete

V rozhovoru Jane prozradila, že žádného ze zákroků nelituje. Dnes by ale s penězi udělala něco jiného. Více by investovala a myslela na budoucnost. Třeba by si pořídila vlastní bydlení. 

„Rozhodně jsem se měla poradit s finančním poradcem. Byla jsem mladá a nebývalá pozornost mi neudělala dobře. Hledala jsem sama sebe,“ dodala výherkyně.

A jak byste s výhrou naložili vy? Pokud o tom nechcete jen snít, co takhle vsadit štěstí na dnešní Sportku? Vyměňte pár kliknutí za možnost vyhrát desítky milionů.

Anebo zkuste naši aplikaci. Je zdarma pro Android a iOS, uložit si na ni můžete svá šťastná čísla a svoji vstupenku do losování díky ní budete mít za pár chvil.

Držíme palce!

Přečtěte si také