Sportka mu dala dárek k narozeninám, Kolo štěstí přidalo 100 000 Kč
Pan Zdeněk přijel do Sazky s celou rodinou. Jde o pravidelného sázejícího, jehož láskou je Sportka, sem tam si ale zahraje i Eurojackpot nebo koupí los. A co s výhrou, kterou si vytočil na Kole štěstí podnikne? Peníze jsou vítaným příspěvkem při pořizování fotovoltaických panelů, jimiž si už brzy osadí dům.

Přečtěte si také: Výherce 1,2 milionu od Sazka Klubu dá peníze svým dětem


Výherce nám prozradil, že začal sázet už před pětadvaceti lety. Nedá dopustit na Sportku a nevynechá žádné losování. Na tiketu vždy vyplňuje vlastní šťastná čísla, což se mu letos vyplatilo. „Zrovna v týdnu, kdy mám narozeniny, mi Sportka dala dárek v podobě 30 000 Kč,“ říká sázející. 
 

Opravdová dávka štěstí

Pan Zdeněk se nám dále svěřil, že vylosování na Kole štěstí, které mu přihrálo stotisícovou výhru, je pro něj opravdová dávka štěstí, které neměl za celý život. „Dvě krásné výhry v jednom roce jsou super, ale říkali jsme si se ženou, že by to mohlo vyjít i do třetice všeho dobrého,“ šibalsky se usmívá. 

O Sazka kartě, která je vstupenkou do Sazka Klubu, se dozvěděl už před časem z reklamy v televizi. A hned si ji vyrazil zařídit. „Sázím pravidelně a Kolo štěstí je skvělá zábavná odměna za to, že použiju klubovou kartu,“ nemůže si soutěž, která je určena jen členům, vynachválit.
 

Díky výhrám šetří při nákupu sázenek

Sázející ze středních Čech točí kolem jen na svém smartphonu, a to hned, jak mu textovka s odkazem dorazí. „Jen mi to pípne, jdu na to. Hlavně proto, že i na Kole vyhrávám nižší částky celkem často. Když si pak jdu vsadit, ušetří mi to koruny za nákup tiketu Sportky,“ konstatuje spokojeně.

A co si Zdeněk s rodinou se stotisícovou výhrou počnou? V tom měli jasno okamžitě. „Než jste mi ze Sazky volali, zrovna jsme doma řešili, že bychom si na dům rádi pořídili fotovoltaiku, část peněz nám ale chyběla. Výhra z Kola štěstí ale tenhle problém vyřešila,“ loučí se s námi s plány, jak i v dnešní době ušetřit peníze za elektřinu pan Zdeněk. 
 

Zahrajte si o 100 tisíc i vy

O dalších 100 000 Kč se na Kole štěstí hraje i nyní. Krásná hlavní výhra teď navíc na kole není jen jednou, ale rovnu třikrát. A protože platí, že čím víc budete svoji Sazka kartu používat, tím větší šanci na hlavní výhru máte, nezapomeňte ji v obchodě předložit pokaždé, když si půjdete pro tiket nebo los. 

Se Sazka kartou ale nehrajete jen o skvělé výhry, můžete si na ni také uložit svá oblíbená čísla do loterií a vsazení tiketu v obchodě je pak otázkou jen pár chvil. A když vyhrajete víc než 1 000 Kč, pošleme vám mail nebo SMS, takže vám už žádná výhra nikdy neuteče. 

Klikněte pro všechny výhody, které nabízí Sazka Klub


To všechno nabízí svým členům Sazka Klub. Ještě v něm nejste? Zlatavou kartičku získáte doslova na každém rohu, stačí najít například trafiku, čerpací stanici nebo obchod, kde je terminál Sazky. Nejbližší místo, kde si můžete nejen vsadit, ale také se stát členem Sazka Klubu, najdete na naší interaktivní mapě na tomto odkazu.
 

Přečtěte si také