Sázející z Ústeckého kraje vyhrál 40 milionů korun! Jaký sen si splní?

Částka 220 korun utracená za plnou sázenku náhodných čísel včetně Šance je pro sázejícího z Ústeckého kraje nejspíš jednou z nejlepších investic jeho života. Přinesla mu pohádkovou výhru v hodnotě 40 297 912 Kč.

Přečtěte si také: „Ten šok jsem musela zapít panákem,“ prozradila výherkyně, které Sportka nadělila skoro 2 miliony


„Na Sportku nedám dopustit. Ani nevím, kdy jsem si vsadil poprvé, ale teď si pro tiket zajdu nejméně dvakrát do měsíce. No a nedávno se mi moje srdcovka pořádně odměnila,“ usmíval se šťastný padesátník, když za námi přišel do Sazky.
 

Opora je důležitá

Před budovou na něj mezitím čekala manželka a dvě děti, jediní lidé, kterým o své výhře zatím řekl. Rodina pro něj byla velkou oporou a dokázala ho uklidnit i ve chvílích, kdy byl z vyhrané částky naprosto v šoku nebo když se bál, že se s tiketem něco stane.

„V Praze se celkem vyznám, ale myslím si, že dneska bych se tu bez nich kvůli nervozitě ztratil,“ smál se výherce a po chvilce dodal, že si občas myslí, že se mu to jenom zdá. „Určitě teď rodinu pozvu na nějaký pořádný oběd a každému koupím něco pěkného.“
 

Vzhůru za dobrodružstvím

Tím ovšem jeho plány s penězi nekončí. Sám má vyhlídnuto pár věcí, o nichž si už nějaký ten pátek říká, že by mu mohly udělat radost. A chystá se vyrazit i na nějakou pěknou dovolenou, kam samosebou vezme i svoji rodinu.

„Rozhodně jsem teď šťastnější. Také se mi dost ulevilo, protože můžu hodit starosti s penězi za hlavu a trošku si, jak se lidově říká, vyhodit z kopýtka. Všechno samozřejmě utratit nechci, ale život teď bude o dost jednodušší,“ říká spokojeně výherce.
 

Přidejte se k našim milionářům i vy

Ještě než jsme se s dnešním šťastlivcem rozloučili, zeptali jsme se, jestli se chystá sázet i nadále. Bez váhání přikývl a prozradil, že si pro další tiket určitě zajde i do stejného tabáku, kde koupil ten s výhrou přes 40 milionů.

Vyhrát přes 40 milionů je určitě sen, o kterém se mnohým z nás nezdá ani v těch nejdivočejších snech. Vy ale teď můžete díky Sportce vyhrát ještě mnohem víc! Superjackpot nyní dosahuje na fantastických 189,2 milionu korun.

Svoji vstupenku do slosování získáte na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také