Bodrý kamioňák si počkal na Druhou šanci a vyhrál nové auto. Za výhrou ho doprovodila dávná láska

Padesátník z Moravy se živí jako řidič z povolání. V práci v kabině tiráku spolyká stovky a tisíce kilometrů, proto ho v soukromém životě volant až tak neláká. Nový vůz se ale hodí kdykoliv a kdekoliv.

Přečtěte si také: Na 5 let vystaráno! Stírací los Super Rentiér přihrál výherci rentu 100 000 Kč!


Proto když setřel tři znaky Tutovky a výherní kód vepsal na webu, blikla mu hlavou myšlenka, že druhá šance tu nemusí být pro každého. Začal se na výhru těšit. A opravdu, v prvním losování se mu poštěstilo získat nový Seat Leon v hodnotě 550 tisíc korun.
 

Rád zkouší novinky

„Vzpomínám si na starou Tutovku, kterou jsem si párkrát zahrál už v devadesátých letech, a protože rád pokouším štěstí, na tuty jsem věděl, že vyzkouším i tuhle kolekci losů. Kupuju si losy tak dvakrát do měsíce a rád objevuju nové,“ říká výherce.

„Proč padla volba zrovna na Tutovku? Tady mě určitě zlákala i tutová výhra v balíčku. A můžu potvrdit: vyhrál jsem hned 150 korun a na auto jsem si velmi rád těch pár týdnů počkal,“ směje se šťastný výherce.
 

Dávná láska mu ukázala cestu

Tutovka má možná magickou moc spojovat: když si balíček losů kupoval v trafice spolu s novinami, nenapadlo ho, jaké změny ho čekají. Že až si pojede do Prahy vyzvednout výhru, doprovodí ho jeho expartnerka.

„Tutovka mě vlastně opět propojila s bývalou přítelkyní. Zná Prahu jako svoje boty, rád jsem ji oslovil, aby se mnou jela. Udělali jsme si z cesty pro výhru báječný výlet a strávili spolu příjemný přátelský den,“ vypočítává spokojený majitel nového vozu a plánuje, kam jeho další kroky povedou.
 

S prvními kilometry vzhůru na stadion

„Výhra v Tutovce udělala obrovskou radost mému desetiletému synovi,“ svěřil se výherce a prozradil plán, kam nejdříve společně zamíří. „Stoprocentně se vydáme za fotbalem do Anglie. Už jsme jednou byli fandit v Manchesteru a byl to dokonalý zážitek, který si moc rádi znovu zopakujeme,“ dodává pyšný táta, který je za každou chvíli se synkem vděčný, protože ho s manželkou vychovávají odděleně.
 

Tutová výhra v balíčku

V kolekci Tutovka jsou v každém balíčku 4 losy, abyste si mohli užít zábavné stírání losů v partě kamarádů nebo s dospělými členy rodiny. Minimálně jeden vždy zaručeně vyhrává. Na každém losu jsou dvě herní pole: 1. hra, kde je hlavní výhrou rovný milion korun, a Druhá šance, kde si třináct výherců setře parádní vůz Seat Leon v hodnotě 550 000 korun.

Podívejte se na stírací losy Tutovka nebo už zakoupený přihlaste do hry Druhá šance na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrační a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také