O výhře se dozvěděla na rodinné oslavě. Jak naloží se 2 miliony, které jí nadělil Eurojackpot?

„Jsem opravdu šťastná!“ Takovými slovy nás pozdravila sázející a nyní také loterijní výherkyně. Poprvé si vsadila už před hezkou řádkou let a za tu dobu vyzkoušela několik loterijních her. Nejvíce si ale oblíbila Eurojackpot a ten jí před časem nadělil výhru ve výši 2 milionů korun.

Přečtěte si také: „Přál bych to každému!“ tvrdí výherce z Čech, který si v Eurojackpotu přišel na 13 milionů


Pro osudovou sázenku s doplňkovou hrou Extra 6 si zašla do tabáku, kde si kupuje většinu tiketů. O výhře se přitom nedozvěděla hned po slosování. V té době totiž měla plné ruce práce s přípravou oslavy pro jednoho ze svých milovaných příbuzných.
 

Rodina na prvním místě

„To, že jsem vyhrála, jsem zjistila při rodinném posezení. Sešli jsme se, abychom oslavili svátek, a já si v jednu chvíli vzpomněla na vsazený tiket. Tehdy jsem si říkala, že by výhra byla pěkný dárek pro nás všechny,“ prozradila nám výherkyně, když dorazila do sídla Sazky

Nejdříve prý nedokázala věřit svým očím a čísla na sázence několikrát porovnávala s těmi slosovanými. Jakmile si svou výhru konečně připustila, zaplavily ji pocity štěstí a úlevy.
 

„Není to výhra jen pro mě!“

Výherkyni udělalo radost hlavně vědomí, že si bude moct v příštích letech koupit něco pěkného a nebude se při tom muset tolik ohlížet na finance. Větší potěšení jí ale udělalo to, že bude moct přispět svým bližním.

„Mnohem raději rozdávám než dostávám, takže se určitě podělím s rodinou. A myslet budu samozřejmě i na charitu, která pro mě byla vždy hodně důležitá,“ vysvětlila.

Mimo jiné tak přispěje kostelíčku, jenž pravidelně navštěvuje, a dětem z šachového klubu, který vede. Díky tomu, že má jasně stanovené priority i hodnoty, věří, že výhra nijak neovlivní její charakter.
 

Výhra vykouzlí úsměv i vám

Při loučení jsme se výherkyně zeptali, zda si ještě někdy vsadí. „Rozhodně ano. Na slosování se vždycky hrozně těším, ať už dopadne jakkoliv,“ usmívala se při odpovídání. Pevně věříme, že si žena své štěstí úplně nevybrala a v budoucnu se s ní znovu potkáme.

Jestli byste chtěli udělat radost sobě a svým bližním i vy, teď je ta pravá příležitost. Pokud vám to dneska vyjde v Eurojackpotu, na rozdávání budete mít skutečně velmi štědrou částku - vyhrát můžete 1,263 miliardy korun.

Klikněte si pro svůj tiket na tento odkaz.

Přečtěte si také