Nejvyšší výhry i luxusní prémie, to je Eurojackpot. Zahrajete si dnes o 10 cest kolem světa?

Miliardář Henri, kterého znáte z reklamy, „rozdává“ dvakrát týdně miliardy, ale také fantastické ceny v podobě exotických zájezdů, luxusních aut či přepychových apartmánů. Právě dnes se hraje o 1,3 miliardy korun a 10 cest kolem světa k tomu. Už máte vstupenku do losování?

Přečtěte si také: Top 10 nejvyšších výher Eurojackpotu. Ze dvou Čechů jsou miliardáři!


Eurojackpot je jednou z největších a nejrozšířenějších loterií v Evropě. Vznikla ve Finsku a aktuálně se hraje v osmnácti zemích. K prvnímu losování došlo 23. března 2012, Česká republika se připojila v říjnu 2014.
 

Luxusní auta i miliardářské dovolené

Hlavní tváří loterie je miliardář Henri, který si opravdu umí užívat života. Jeho vášní jsou nadupaná auta, tím nejoblíbenějším je v poslední době prémiové SUV Land Rover Defender. A my můžeme prozradit, že si o něj už brzy zahrajete i vy. 

Henri ale také miluje cestování ve velkém stylu a cestovatelské prémie plné zážitků jsou určeny i pro české sázející. Hlavní důvod, proč je Eurojackpot ale tak oblíbený, je skutečnost, že se v něm hraje o pohádkové hlavní výhry.
 

Sázka za pár chvil

K tomu, abyste se zapojili do hry, stačí vyplnit sázenku. Každý sloupec na sázence má dvě osudí. V tom prvním je nutné zaškrtnout pět čísel, ve druhém se zaškrtávají už pouze dvě čísla z dvanácti. Vsadit na jednom tiketu můžete až šest sloupců, a ještě zvýšit svou šanci na výhru hrou Extra 6, kde rozhoduje číslo vaší sázenky. 

A jak na ta správná čísla? Pokud nemáte svou oblíbenou kombinaci, vsaďte na náhodu, kdy vám čísla vybere počítač. Z našich statistik plyne, že je šance na výhru skoro stejná, ať už volíte vlastní čísla, nebo ta od terminálu. Jestli ale chcete sázenku vyplnit, v prvním osudí by nemělo chybět číslo 49, ve druhém pak 9, ta totiž z osudí padají nejčastěji.


10 cest kolem světa a 1,3 miliardy k tomu

Hned, jak se rozhodnete hrát evropskou miliardářskou loterii, doporučujeme, abyste si vsadili plnou sázenku včetně Extra 6. Jen s ní jste totiž ve hře o královský jackpot, ale také o luxusní prémie. Těmi byly v minulosti třeba obytňák, Tesla, apartmány v Rakousku, Chorvatsku nebo exotice či miliardářské víkendy. Anebo jako právě teď 10 cest kolem světa, o něž se hraje už dneska večer.

Chtěli byste vyhrát 1,3 miliardy korun a jednu z deseti cest kolem světa k tomu? Pak si vsaďte na dnešní losování. 

Vstupenku do hry získáte na pár kliknutí.
 

Přečtěte si také