Milionovou výhru ze Sportky si mladý tatínek užije s rodinou

Ještě mu nebylo ani třicet a už má na svém účtě částku se sedmi ciframi. Co víc: kvůli takhle tučnému kontu se skoro nenadřel. Vlastně stačilo jen jediné - koupit si tiket Sportky, a pak už jen při vaření ranní kávy zkontrolovat vsazená a vylosovaná čísla.

Přečtěte si také: Na 3 děti zůstala sama. Teď jim díky výhře ze Sportky může dopřát vlastní bydlení


Přesně takto začíná příběh našeho dnešního výherce. Jde o svobodného tatínka dvou dětí, kterému přesně tahle taktika přinesla 1 679 002 Kč. Asi nemusíme dodávat, že když zjistil, že takto krásnou částku vyhrál, měl obrovskou radost.
 

Sportka mladé rodině usnadní život

„Je to pravda, ta radost byla skoro nezměrná,” usmívá se výherce. „Zvlášť, když jsem si uvědomil, že nám výhra ve Sportce dost výrazně zjednoduší život.” Mladý muž se svěřil, že jeho rodině pomůžou peníze se splácením dluhů. A také s lecčím dalším, co si její členové budou přát. Rozhodl se totiž, že se s nimi o výhru rozdělí.

„Jeden velký sen si ale díky Sportce splním i já. Koupím nám nové auto,” prozradil sázející. „Mám dvě malé děti a s partnerkou už jsme si několikrát říkali, že to, kterým v současnosti jezdíme, není úplně bezpečné. Teď mu ale můžeme říct sbohem a jít si s klidem vybrat novou Octavii.”
 

Výhru přinesl tiket z pumpy

Mladý tatínek nám dále popsal, co vedlo k jeho milionové výhře. Den, kdy si koupil svůj šťastný tiket, se zprvu zdál jako úplně obyčejný pátek. Po práci vyrazil domů, tam nabral partnerku a děti a spolu se vydali na víkendový nákup. Po cestě domů jim začala svítit kontrolka nádrže, a tak se ještě rozhodl zastavit na čerpací stanici.

Když se dostal na řadu ke kase, všiml si mnohamilionového jackpotu Sportky, který zářil z reklamní cedule. A protože bylo krátce před Vánoci, pomyslel si, že by se mu na vánoční dárky pro své nejbližší nějaká ta koruna navíc hodila. Tak si vsadil.
 

O výhře se dozvěděl při vaření kávy

Na tiket, který si strčil do peněženky, muž hned zapomněl, zvlášť když na zadním sedadle spatřil pohledy svých protestujících dětí. Znovu si ale na sázenku vzpomněl v pondělí po cestě do práce. Když dojel na místo, při vaření ranní kávy si tiket přes mobilní aplikaci Sazky zkontroloval. A nestačil se divit, když se dozvěděl, že je majitelem skoro 1,7 milionu korun.
 

Stáhněte si zdarma aplikaci Sazky pro Android i iOS


Hned poté zavolal své partnerce a slíbil jí, že si odteď budou moct díky Sportce oddechnout. „Máme dvě malé děti, družka je na rodičovské dovolené, a tak to je občas s penězi trochu komplikovanější. Teď jsem si ale jistý, že jsou naše finanční starosti nadobro za námi.”
 

Sázet bude dál

S těmito slovy se muž se zástupci Sazky, se kterými probíral, jak si peníze převezme, rozloučil. Ještě, než za ním zaklaply dveře, ale stačil dodat, že Sportku ani poté, co z něj udělala loterního milionáře, sázet rozhodně nepřestane.

Někdo říká, že by výhru ve výši například 50 milionů nechtěl, protože by se bál, že se z toho zblázní. Ohledně částky 1,7 milionu korun jsme si jisti, že by s ní nepohrdl vůbec nikdo. A dobrá zpráva také je, že výhry kolem milionu korun často padají i několikrát do týdne.

Jste připraveni na to, že by se z vás také mohli stát loterní milionáři? Pokud ano, zajistěte si vstupenku do příštího slosování Sportky na tomto odkazu.

Úvodní fotografie je pouze ilustrativní a nezachycuje skutečného výherce. Autor fotografie: iStock Photo.

Přečtěte si také