Vklad Zavřít
Více informací
Méně informací

Zkuste si také

SAZKA reportér: Rodině pana Ditricha přinesl stírací los krásnou dovolenou

11.07.2018 / 08:33

Darovat stírací los pod stromeček je tradice, kterou si drží celá řada českých rodin. Pan Ditrich sází především na stírací losy od Sazky a jeden takový daroval i svých rodičům. Překvapení z krásné vánoční výhry pak zajistilo dovolenou, na kterou vzpomínají dodnes.

Pro Jiřího Ditricha z Nymburka je sázení koníčkem, kterým si zpříjemňuje volné chvíle. „Vedle losů občas hraji i loterie,” říká podnikatel. „Sázím jak svá oblíbená čísla, většinou je to datum narození, tak si také nechávám čísla vybírat terminálem.”

Pan Jiří je spolumajitelem firmy, která pronajímá montážní plošiny a zabývá se i výškovými pracemi, zámečnictvím nebo klempířstvím. A se svými kolegy také sází. 

„Z číselných her mám rád Sportku a stejně je na tom i kamarád z práce. Proto se přes týden hecujeme, jestli vsadíme, a před víkendem to jdeme obvykle udělat,” usmívá se Jiří Ditrich.

Své volno nejradši tráví turistikou, procházkami se psem a často ho také můžete vidět, jak se po okolí prohání v sedle svého kola. Proto má zcela jasno, jak by utratil aspoň část peněz, kdyby vyhrál pohádkové bohatství. „Nějaká ta koruna by padla na moje koníčky, o tom není pochyb,” zamýšlí se na závěr Jiří Ditrich. 

Kdoví, třeba panu Ditrichovi na zájmy přispěje i výhra z jeho nejnovějšího úlovku, stíracího losu Super rentiér. Hlavní cena je totiž opravdu lákavá - Super rentiér šťastlivci zajistí 100 tisíc korun měsíčně, a to hned na pět let. Budeme držet palce!

Logo Sazka - Bude to jen chvilinka
Zavřít   ✕ Pokud právě nejste přihlášeni na Facebooku nebo vám ještě nebylo 18 let, fanouškovská stránka se bohužel nezobrazí. Děkujeme za pochopení.
Pokračovat Zpět