Hledáte dárek, kterým zaručeně uděláte radost? Vsaďte na paysafecard

Vybrat dárek, který by se líbil a obdarovanému opravdu udělal radost, bývá pro většinu z nás dost náročnou misí. Pokud se ve stejném prostředí sami nepohybujete, jde o skoro nesplnitelný úkol v případě, že chcete pod vánočním stromkem potěšit hráče mobilních a počítačových her či členy rodiny a přátele, kteří z rukou téměř nepustí mobil.

Přečtěte si také: SAZKAmobil vylepšuje Odměny za dobití. A díky akcím ušetříte nejen za data


Sázkou na jistotu je v takovém případě paysafecard. Díky širokému uplatnění v online světě s ní budete mít zaručený úspěch, protože obdarovaný si za ní pořídí přesně to, co mu udělá největší radost.
 

Bezpečná platba za muziku hry a další online služby

Síť obchodníků a firem, které PINy přijímají, je skutečně široká. Uspějete s nimi v obchodě s aplikacemi Google Play nebo u společnosti Microsoft. Zaplatit za ně lze ale i za streamování hudby na platformách Spotify a Deezer či v obchodech s počítačovými hrami jako Steam, Playstation a XBOX. Uspějete s nimi ale třeba i v oblíbené hře Fortnite.

Platba s paysafecard je jednoduchá a přitom naprosto bezpečná, slouží tomu šestnáctimístný PIN. Ten zaručí platbu bez nutnosti zadávat platební kartu nebo číslo bankovního účtu.
 

Klikněte pro více informací o paysafecard


PINy paysafecard jsou k dispozici v hodnotách 200 Kč, 500 Kč, 1200 Kč a 2 500 Kč. Nejširší síť, ve které je možné PINy zakoupit, má Sazka. Ta je nabízí na mnoha tisících prodejnách, kde najdete její terminál, takže v podstatě na každém rohu.

Víc než 3700 z nich má navíc otevřeno i večer a o víkendu a 700 prodejen dokonce nonstop, zastavit se tu tedy můžete ve chvíli, kdy vám to bude nejlépe vyhovovat. Nevíte, kde je to vaše nejbližší? Klikněte si pro něj na naši interaktivní mapu.

Přečtěte si také