Díky losu, který dostala jako dárek, se ze seniorky stala loterní milionářka

Když pětasedmdesátiletý muž přemýšlel, čím by své ženě udělal radost, do oka mu padly stírací losy. Proto dlouho nepřemýšlel a pár jich zakoupil. Už krátce na to se ukázalo, že to bylo jedno z nejlepších rozhodnutí jeho života. V hracím poli jednoho tiketu se ukrývalo 50 tisíc dolarů, v přepočtu 1,15 milionu korun.

Přečtěte si také: Američan si setřel miliony, jeho manželka ale vyhrála jackpot


Jak zástupcům Marylandské loterie prozradil obyvatel města Bethesda, jeho manželka v současné době nemůže chodit mimo domov. I proto se při jednom z nákupů rozhodl, že by ji rád trochu potěšil. Nakonec padla volba na stírací losy, kterých jí koupil hned několik.
 

O výhře bylo jasno skoro hned

Jak dále konstatoval, hned jak přijel domů, udělala jeho žena s tikety krátký proces. „Říkám jí, že je podvodnice,” vtipkoval muž.

„Důvodem je fakt, že losy poctivě nestírá. Většinou totiž jenom setře čárový kód, který je na losu pod fólií, a ten pak naskenuje do aplikace v telefonu. To, jestli vyhrála, nebo ne, se tak dozví bez jakékoliv práce,” popsal Američan způsob, jakým je za oceánem také možné zjistit, jestli jste vyhráli.

Právě tímto způsobem naložila jeho manželka se stíracími losy i tentokrát. Proto trvalo jen krátkou chvíli, než zjistila, že jeden z nich s názvem Monopoly jim přinesl víc než 1 milion korun.
 

Výhra zajistí Vánoce snů

„Tomu, co jsme viděli na displeji ženina telefonu, jsme nejdřív nemohli vůbec uvěřit. Proto jsme los nakonec setřeli. Našemu štěstí jsme začali věřit až ve chvíli, kdy jsme výhru objevili také v hracím poli,” popsal události senior.

Jisté je, že si díky krásné částce, kterou už mají na účtu, letošní Vánoce opravdu užijí. Část peněz pak manželům zaplatí dluhy a zbytek si prý schovají na horší časy.
 

Nadělte svým blízkým možnost vyhrát 8 milionů

Losy s fantastickými výhrami se neprodávají jenom v Americe, ale také u nás. Vykouzlete svým blízkým radost pod stromečkem díky Vánoční zlaté rybce. Nejen, že vyhrává hned 99,9 % losů, hlavní ceny jsou ale víc než lákavé. Kromě 8 milionů korun se pod fólií můžou objevit i Kodiaq, Octavia nebo Rapid, ale také poukazy na snové dovolené.

Vánoční zlatou rybku navíc koupíte v tisících prodejních míst po celé republice, z nichž některé mají otevřeno 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. Nejbližší prodejnu najdete na mapě na tomto odkazu.

Přečtěte si také