Data i minuty zdarma jako dárek. Únorovým akcím SAZKAmobilu neodoláte!

Hned tři skvělé nabídky si pro zákazníky připravil v únoru SAZKAmobil. Díky nim si můžete zdarma užít štědré objemy mobilního internetu stejně jako spoustu volných minut na volání. Akce se týkají jak majitelů nových předplacenek, tak i těch, kteří si pořídí vybrané Šťastné tarify.

2 GB dat za aktivaci SIMky

Asi nejlákavější jsou 2 GB dat, kterými vás uvítáme v rodině největšího nezávislého virtuálního operátora v ČR. Jak je získat? Pořiďte si novou předplacenou SIM kartu, aktivujte ji do 7 dní a jako odměnu od nás hned poté dostanete ony 2 GB mobilního internetu. Akce běží až do 28. února 2022.
 

Klikněte pro všechny výhody předplacenky SAZKAmobilu


Přejít k SAZKAmobilu se ale nevyplatí jen díky dárku na uvítanou, data a volání tu pořídíte za opravdu výhodné ceny. Minuta hovoru vás s výhodnými balíčky může stát jen 0,40 Kč a mobilní internet pořídíte od 17 Kč za 1 GB. Anebo ho od nás dostanete zdarma jako Odměnu za dobití kreditu za aspoň 300 Kč. Objednejte si předplacenku s poštovným zdarma na tomto odkazu.
 

Dvojitá porce dat pro tarifní zákazníky

O data zdarma nepřijdou ani ti, kteří před předplacenými kartami preferují tarify. V případě, že zvolíte Šťastný tarif 299 s cenovkou 299 Kč, získáte dvojnásobné množství dat v základu, tedy 2 GB místo 1 GB, a to na půl roku.

Nový tarif si můžete aktivovat kdykoliv až do 30. června 2022. Díky tomu se vám pak v následujících šesti měsících bude automaticky navyšovat objem dat na  2 GB. Kromě mobilního internetu je v ceně Šťastného tarifu 299 i volání, a to 500 minut do všech sítí. Tarif objednáte na tomto odkazu.
 

Hodně dat a volání k tomu

Pokud hodně datujete, a zároveň si občas chcete zavolat, ideální je pro vás naše třetí akce. V ní hraje hlavní roli Šťastný tarif 399, který pořídíte za 399 Kč. Za to si budete každý měsíc užívat 5 GB mobilního internetu, a když si tarif aktivujete do 30. června, získáte navíc 100 minut volání do všech sítí.
 

Prozkoumejte výhody Šťastných tarifů SAZKAmobilu


Balíček se vám bude připisovat vždy na začátku zúčtovacího období, a to v šesti po sobě jdoucích měsících. Zní to jako skvělá nabídka? Klikněte pro objednání tarifu na tento odkaz.
 

Vše začíná nákupem SIMky

Ať už se rozhodnete pro předplacenku, nebo tarif, prvním krokem je vždy pořízení nové SIM karty. Tu zakoupíte na prodejnách s terminálem Sazky, které najdete doslova na každém kroku. Kromě trafik se jedná například o čerpací stanice, pobočky České pošty či o celou řadu dalších obchodů, jako jsou cukrárny, květinářství nebo papírnictví. Stačí se dívat po žluté kouli s logem Sazky, která obchod s terminálem označuje. Anebo si nejbližší prodejnu najděte na mapě zde.

Novou SIMku si také můžete objednat z pohodlí svého telefonu nebo počítače na našich stránkách. Bude u vás do třech dní a za poštovné nezaplatíte ani korunu, je na nás. Klikněte si pro ni na tento odkaz.

Přečtěte si také