Chytré dárky pro muže: Překvapte syna, tátu, přítele nebo bratra jedním z těchto gadgetů!

Přemýšlíte, co k Vánocům nadělit důležitému muži ve vašem životě? Přinášíme vám čtyři tipy na chytré gadgety, které se jim budou zaručeně líbit. Potěšíte jimi průzkumníky okolí, milovníky gastronomie, hračičky i nadšence do chytrých domácností.

Po městě ekologicky


Co: Elektrokoloběžka Segway Ninebot ES2
Cena od: 15 990 Kč


Dojíždění do práce či školy, cesty pro menší nákup nebo volnočasové projížďky budou s touhle elektrickou koloběžkou mnohem větší zábava. Je pohodlná, sama chytře využívá přebytečnou energii a dá se velmi rychle a snadno složit i přenést.
 

Přečtěte si také: 3 chytré gadgety, které nesmí chybět ve vaší domácnosti


Propojit ji lze s aplikací v mobilním telefonu s Androidem či iOS. V apce je pak možné například kontrolovat statistiky z jízd, porovnávat je s přáteli, nastavit si omezovač rychlosti a zajistit koloběžku proti krádeži. Navíc umí i diagnostikovat stav koloběžky a před cestou vás tak ujistí, že je všechno v nejlepším pořádku.
 

Chytře na steaky


Teploměr na steaky Meater Plus
Cena: Od 2 889 Kč


Všem gurmánům a milovníkům masa jistě přijde vhod bezdrátový teploměr na pečené či grilované maso. Jednoduše ho spárujete s aplikací v mobilu a na vzdálenost až 50 metrů kontrolujte, jak na tom připravovaná surovina je. Není tedy problém se při grilování věnovat hostům nebo odběhnout do kuchyně připravit jiný chod.

Aplikace rovněž nabízí databázi druhů mas a pro každé z nich doporučí vhodné stupně propečení podle vašich požadavků. Stačí tak rozpálit pánev nebo gril, umístit sondu do masa, v aplikaci vybrat požadovanou přípravu a sledovat, jak se teplota mění a čas ubíhá. Celou dobu tedy budete mít nad jídlem dokonalý přehled a nemusíte se strachovat, že přípravu zkazíte.
 

Mistr překážek i začínající programátor


Co: Robotická koule Sphero Mini
Cena: Od 1 559 Kč


Máte doma dospělého hračičku, který se rád vrací do dětských let nebo hledá způsob, jak se po práci uvolnit a vypnout? Pomůže mu s tím tahle maličká robotická koule. Může se pohybovat rychlostí až 1 m/s a přes Bluetooth se k ní připojíte ze vzdálenosti až 10 metrů.

Ovládá se přes mobilní aplikaci, poslouchat bude ale i vaše výrazy obličeje. Spolu s ní dostanete dopravní kužely a miniaturní kuželky, takže si například můžete zahrát bowling nebo vyzkoušet zábavné kličkování. Aby toho nebylo málo, procvičíte si s ní i základy programování. Poslouchá totiž i úkoly napsané přes javascript.
 

Chytrá domácnost za pár stovek

Zásuvka Vocolinc Smart Adapter VP3
Cena: Od 699 Kč

Představte si, že můžete dálkově ovládat své spotřebiče a monitorovat spotřebu energie. Máte to? A teď si ještě představte, že si kvůli tomu nemusíte kupovat žádné chytré přístroje. Bohatě si totiž vystačíte s tímhle adaptérem do zásuvky.

Díky němu lze přes mobilní aplikaci v telefonu, tabletu či na chytrých hodinkách ovládat a monitorovat připojené zařízení, na dálku ho restartovat, vypnout nebo zapnout. Součástí vaší chytré domácnosti může odteď být jakýkoliv spotřebič. Už jsme zmínili, že si zásuvka rozumí i s hlasovými asistenty?
 

Gadgety můžete využívat i bez strachu o data

Se SAZKAmobilem se o data bát nemusíte. K super rychlé síti se připojíte kdekoliv v ČR a lepší cenu byste si snad ani nemohli přát. Navíc až do 31. prosince 2021 můžete pořídit SIM kartu za polovic! Za nákup nové SIM karty s kreditem 150 Kč tak zaplatíte pouhých 75 korun a dopravu budete mít zcela zdarma. SIMku si objednávejte v naší aplikaci nebo na tomto odkazu.

A neodolatelnou nabídku máme i pro současné spokojené majitele! Pokud SAZKAmobil doporučíte svým blízkým, můžete získat kredit až ve výši až 600 Kč! Více informací se dočtete na tomto odkazu.
https://bit.ly/3kRtFeY

Autoři fotografií: Archiv výrobců.

Přečtěte si také