Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 1. 4. 2020 Jackpoty

Zlatý jackpot padl v rekordním čase!

Tak to je mazec! Po pouhých 10 dnech se vám opět povedlo prolomit bank našeho zlatého jackpotu. Tentokrát se může radovat hráč Tomáš, který v poslední březnový den bouchnul Apollo prémii na hře Crystal Miners.

Jackpot tentokrát vyplatil přes 230 tisíc

Automat Crystal Miners jsme do naší nabídky přidali teprve před necelými dvěma týdny, už ale stihl vykouzlit radost mnoha hráčům. Tím posledním je pravděpodobně hráč Tomáš, kterému se povedlo to, po čem touží každý, kdo si pustí nějakou hru od Apolla. Po otočce za 150 korun se mu přes plátno snesl nápis ve zlatém rámečku, a to znamenalo jediné – Tomáš mohl odšpuntovat šampus a začít slavit extra výhru ve výši 230 308 korun!

Z Tomáše se stal náš pátý zákazník, kterému se povedlo ulovit tu nejvyšší možnou prémii. Moc gratulujeme!

Více než 1100 šťastlivců

Náhodné jackpoty na automatech Apollo jsme spustili jako první v Česku už v půlce ledna. Tempo, jakým plníte a rozbíjíte jejich banky, je ale rekordní! Za březen se mohli radovat hned tři naši hráči ze zlatého jackpotu a 32 lidem zacinkala stříbrná prémie.

Nejméně vzácný jackpot, který ale i tak rozhodně udělá výherci radost, se objevil na monitorech a displejích více než 1100krát. Byli jste mezi šťastlivci? 😉

Extra výhry jsou vypláceny náhodně

A nezapomínejte, že jackpot může padnout opravdu kdykoliv. Nerozhoduje o něm ani hra, ani výše sázky, a dokonce ani to, jestli jste už nějaký vyhráli. Mezi hráči často koluje mýtus, že pokud někdy prémii „chytili“, další už vyhrát nemůžou. Ale tak to opravdu není. Zkrátka co otočka, to nová možnost zisku parádní extra výhry! A protože jackpotů padá více než 1000 za měsíc, šance, že nějaký přistane zrovna vám, není vůbec malá. 💵

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle