Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 20. 3. 2020 Recenze

Crystal Miners: Vydolujte si výhru

Křišťál, diamanty nebo jiné drahé kameny často bývají tématem výherních automatů. A stejný motiv si vybralo Apollo i ve své novince Crystal Miners, kterou Sazka Hry představují na českém internetu vůbec jako první. Ve hře se vypravíte do podzemních dolů, kde vám pracovití permoníci můžou vydřít parádní výhry!

Skvělé animace i 40 výherních linií

Pětiválcová mašina, kterou Apollo vyvinulo v roce 2019, obsahuje 40 výherních linií. Maximální výhrou je 500 tisíc, které lze získat za sázky od pětikoruny až po tisícovku. Stejně jako všechny další hry lze i Crystal Miners vyzkoušet v módu zdarma.

Symboly mají podobu křišťálu a ve hře se objevuje i populární WILD. Ten může mít různou velikost a může zabírat několik pozic na válci. Žolík nahrazuje všechny symboly kromě bonus, který spouští free spiny.

Free spiny i další bonusové funkce

Tři až pět symbolů bonusu spouští free spiny. Podle jejich počtu získáte 5–15 otoček zdarma a v každé otočce se objeví několik symbolů WILD.

Free spiny ale nejsou jedinou funkcí. Funkce Swap a Mining se mohou aktivovat náhodně. Ke Swapu dojde, pokud není spin výherní a během něj se vymění dva symboly. Během bonusovky Mining pak proud lávy přinese na druhý, třetí nebo čtvrtý válec jeden symbol a vytvoří se tak parádní výherní kombinace.

Poslední extra funkcí je Re-spin. Ten získáte, když se na celém válci objeví jen jeden symbol. Drahý kámen nebo minerál se roztáhne přes celý válec a dojde k nové otočce s tím, že tenhle válec se uzamkne.

A protože je hra od Apolla, lze na ní vyhrát extra peníze díky jackpotům
 

Obrázek - Free spiny i další bonusové funkce
Pan Zelený: „Tahle novinka od Apolla je skvělá! Klasicky povedená grafika s extra funkcemi zaručuje dlouhé hodiny zábavy!" Pan Červený: „Nejlepší je, když se objeví malí permoníci. Tihle pracanti dokážou pokaždý ze hry vytěžit maximum!"
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle