Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 15. 12. 2023 Recenze

Wild Joker 60 Max: Maximum válců, maximum zábavy

Výherní automaty bez ovoce jsou jako Vánoce bez sněhu. Nový online slot Wild Joker 60 Max od Tech4Betu je vitaminovými symboly narvaný k prasknutí, a nejen jimi. Na neobvykle řešené mašině se sedmi válci na tebe čeká i ranec wildů, spousta volných zatočení zdarma, a navíc máš šanci už za korunu trefit narvaný Royal jackpot!
 

Čtyřlístky nosí štěstí a obří výhry

Ovocných tříválců a čtyřválců je v online casinech mraky, a tak Tech4Bet opět přišel s něčím výjimečným. Ve hracím automatu Wild Joker 60 Max roztočíš hned sedm válců, které ti dávají vysokou šanci na výhru díky 60 výplatním liniím. Do výherního koše tu budeš sbírat nejen třešně a citróny, ale třeba i jablka a hrušky.

Z ovocných symbolů tě tradičně nejvíc potěší hrozny a melouny, které v sedmi kusech vyplácí 40násobek sázky. Za prémiové zvonky a sedmičky pak shrábneš luxusní 100násobek.
 
Nebyl by to klasický ovocný automat, kdyby postrádal žolíky. Wildy zdobené čtyřlístky ti zaprvé doplňují chybějící symboly, a navrch samy tvoří výherní kombinace, přičemž sedmero jokerů posilní tvoje konto skvělým 200násobkem sázky!
 

Tutová trefa v každé otočce zdarma

Online automaty od Tech4Betu vynikají propracovanými bonusy, a na jeden z nich se můžeš těšit i v této mašině. Spustit bonusovku je tady úplná brnkačka. Stačí kdekoli (kromě prvního válce) najít aspoň dvě modrofialové hvězdy, které fungují jako Scatter symboly, a free spiny zdarma máš v kapse. 
 
Platí tu jednoduché pravidlo: Čím víc bonus symbolů získáš, tím víc toček zdarma dostaneš. Můžeš si přijít na 15 free spinů zdarma, ale i tři točky zdarma za pouhé dva Scattery každého hráče potěší. V každém spinu je totiž garantovaná výhra!
 
Pan Zelený: „Ovoce na sedmi válcích a k tomu možnost už za korunu brát statisícovej jackpot? To beru! Navíc se spoustou výherních řad a wildem na každým kroku. Tady se výhry sbíraj samy.“ Pan Červený: „Hmmm, fajnový ovocíčko. Vyhrát tu free spiny zdarma jde i s rukama za zády, a i ty tři otočky zdarma umí pěkně nasypat 😊.“

Mrkněte také na tohle