Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Zelený Pan Zelený, 24. 6. 2021 Recenze

Wild Heist at Peacock Manor: Loupež století na Sazka Hrách

Většina automatů od švédského Thunderkicku vás chytne promakanými bonusy a možností shrábnout parádní výhry i za menší sázky. Jinak tomu není ani ve hře Wildheist at Peacock Manor, kde se pokusíte uloupit sošku zlatého páva v nedobytném sídle.
 

Spousta wildů v hlavní hře

Na takový lup se nemůžete vydat na vlastní pěst, a tak vám na pětiválci bude krýt záda banda lupičů, z nichž nejvyšší výhry přináší jejich zrzavá šéfka. Nejlukrativnějšími symboly jsou zlatý páv a wild, za oba zkasírujete v plné řadě 20násobek sázky. Kdykoli během hraní můžete narazit na zlatou kartu, která spustí jeden ze speciálů, které jsou celkem 3.

Walking Wild je žolík, který se po válcích posunuje směrem doleva a dokud je na herní ploše aspoň jeden, točíte zadarmo. Funkce Random Wilds zase na plátno nahází až 7 náhodných wildů a Wild Reels udělá až ze třech válců wildy.

S klíčema se loupí nejlíp!

Když se vám podaří najít 3, 4 nebo 5 klíčů, tak je úspěšná loupež skoro zaručená. Dostanete se totiž do bonusu, kde v základu dostanete 7 free spinů. K těm budete postupně odkrývat 3, 4 nebo 5 karet (podle toho, kolik klíčů spustilo bonus) s extra funkcemi. Vyklikat můžete další točky, násobitele, nebo proměnu jednoho nebo více lupičů ve wilda. Největším lákadlem je ale najít zlatou kartu. Ta totiž ke každému spinu přidá jeden ze tří speciálů s wildem. Nemusíte si ale zoufat, když se vám napoprvé nepovede odkrýt ty správné karty. Stačí během bonusu trefit aspoň 2 další klíče a můžete vybírat znova!
 
Pan Zelený: „Když si hru pustím se zvukem, tak si připadám jak lupič, co se za tmy plíží k cíli 😊. U týhle pecky se člověk fakt nenudí, náhodných funkcí je dost, ale není to přeplácaný, za mě super!“ Pan Červený: „Bonusovka v týhle hře je jako bonboniéra; nikdy nevíš, co ochutnáš. A to mě na tom baví nejvíc, free spiny jsou pokaždý jiný. Samozřejmě se vždycky snažím vybrat zlatou kartu nejlíp v kombinaci s násobitelem.“

Mrkněte také na tohle