Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 3. 5. 2024 Recenze

Way to Hell 2: Po čertech štědrá mašina

Máš pro strach uděláno a nebojíš se jít pro big win třeba až do samotného pekla? Pekelné brány pokračování hracího automatu Way to Hell se pro všechny odvážlivce už podruhé otevírají nyní ve výherním automatu Way to Hell 2 od českého providera Adell. Setneš hlavu hrůzostrašnému drakovi a odneseš si z ohnivé jámy balík, nebo to vezmeš nejkratší cestou k nabitým jackpotům, které můžeš trefit za jakoukoli sázku?

27 cest k pekelným výhrám

Jestli jsi fanouškem jednoduchých a svižných mašin, pak jsi na správné adrese. Tři válce poháněné criss cross mechanikou, při které k výhře stačí najít tři stejné symboly na sousedních válcích ti zaručí skvělý herní zážitek s častými trefami. 
 
V partičce pokeru čerty sice o moc neobereš, ale s každým dalším symbolem tě čekají větší a větší zisky. Nasaď si ďábelský prsten a přivolej havrana, který upustí ze zobáku 8násobek a přejdi přes tříhlavého psa Kerbera až k hrozivému čertovi, který ze svých pytlů upustí dvakrát takovou výhru. Probojuješ se až k drakovi, který na tebe vychrlí 40násobek sázky?

Napakuj si kapsy v čertovských free spinech!

Jakmile jednou vkročíš do pekla online casino hry Way to Hell 2, rázem zjistíš, že vzrušení ze hry na tebe číhá na každém rohu. K výhrám ti tu sice nepomůže wild symbol, ale tenhle drobný nedostatek skvěle kompenzují hořící polena, která fungují jako mystery symboly. Když je chytíš, určitě se nespálíš. Tři polena kdekoli na plátně znamenají náhodně vylosovanou výhru v rozmezí 20 a 100násobku tvé sázky!
 
Tři svůdné čertice kdekoli na válcích spouští free spiny zdarma. V nich určitě každý hráč ocení druhou šanci na výhru při neúspěšné točce. Během takového spinu totiž dostaneš možnost jeden z válců roztočit znovu a shrábnout tak zasloužený balík. Uvítáš i počet free spins, který se tu na rozdíl od jedničky nelosuje, ale dostaneš jich maximální možný počet, rovnou desítku.
Pan Zelený: „Tříválcový criss crossy miluju, akorát jsou většinou narvaný ovocem, který člověk vídá skoro všude, takže je fajn občas koukat při hraní i na jiný symboly. Nejvíc se mi líběj hořící polena, který jsou ke mně s mystery výhrou pořádně štědrý.“ Pan Červený: „Sám tak trochu vypadám jako čert, takže tahle mašina je pro mě jako stvořená. S napětím vyhlížím svojí drahou polovičku čertici, aby mi ve free spinech pořádně nasypala 😊.“

Mrkněte také na tohle