Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 29. 2. 2020 Recenze

Victorious: Římské legie dobývají Sazky Hry

Věděli jste, že hazardní hry byly populární už ve starověkém Římě? Možná i proto se tematika téhle civilizace objevuje v oblíbeném automatu Victorious od švédského studia NetEnt. Tak si užijte chléb a hry stejně jako v koloseu.

Pět válcu s 243 výherními liniemi

Victorious je pětiválcový automat s neuvěřitelnými 243 výherními liniemi. Tohle kouzelné číslo znamená, že k výhře stačí mít vždy alespoň 3 stejné symboly kdekoliv zleva na válcích vedle sebe. Maximální výhrou, kterou můžete vyhrát v jedné otočce je 500 tisíc. Nejnižší vklad na roztočení automatu je 5 korun a nejvyšší končí na tisícikoruně. Na Sazka Hrách si ale můžete vyzkoušet otočky i zdarma v módu pro zábavu.

Free spiny jako bonusovka

To, aby se hráčům automat líbil, je důležité. Oblíbenost ale ještě více zvyšují bonusová kola her. To má na mašině Victorious podobu free spinů. Volné otočky vám přistanou za alespoň 3 symboly s císařskou korunou. Počet free spinů ovlivňuje počet symbolů s korunou a lze jich získat až 25. Navíc všechny výhry z bonusovky jsou s násobitel x3 a během free spinů lze vyhrát další točky zdarma.
Obrázek - Free spiny jako bonusovka

Pan Zelený: „Ave, Sazka! Free spiny můžou přinést bohatství, o kterém by nesnil snad ani samotný Ceasar."  

Pan Červený: „Victorious je už roky oblíbený a je jasný, proč tomu tak je. 243 výherních linií v kombinaci s free spiny, ze kterých se výhry ještě násobí, prostě musí mít úspěch." 
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle