Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 14. 9. 2020 Jak hrát

Upíří deníky

Některé motivy online automatů se dlouhodobě těší velkému zájmu hráčů. Běžně to jsou hrací automaty se staroegyptským nebo westernovým tématem. V naší nabídce ale najdete i hry s motivem upírů. Jak se námět "nemrtvých" do online casino her vůbec dostal a proč je tak oblíbený? 

Upíři nikdy nezestárnou

Hororové příběhy o upírech, kteří se živí krví živých lidí, patří k lidstvu snad od nepaměti. Jen málokdo by neznal třeba román o hraběti Draculovi. A stejně tak, jako si upíři získali místo v knihách, seriálech, divadelních hrách anebo třeba filmech, zaujali své místo i na poli online automatů. 

V naší nabídce máme už šest her na toto téma. Čím se od sebe liší? 

Hned dva hrací automaty k vyzkoušení zdarma, které na sebe navazují jsou z dílny NetEntu. Blood Suckers a Blood Suckers 2 mají stejné bonusy. Druhý díl vyniká ale rozhodně lepší grafikou a upíři občas náhodně rozhodní i extra funkci.

Další dvojicí upířích online slotů jsou hrací automaty Blood a Blood Revival od českého studia Apollo. To navázalo na úspěch prvního dílu a přidalo do hry i free spiny zdarma. 

Apollo ale není jediný český výrobce, který má hru s motivem upírů. Synot vyvinul povedený herní automat s názvem Vampire Bride

A co vy? Patří upíří automaty mezi vaše favority, nebo dáváte přednost hrám s jiným motivem?

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle