Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 12. 1. 2021 Výherci

Ty nejlepší trefy roku 2020!

Rok 2020 nebyl asi tím nejšťastnějším rokem, který jsme zažili. Opatření, nejistota i omezení se dotkly nás všech. I tak se ale díky Sazka Hrám najde pár hráčů, kteří si na loňský rok vzpomenou zcela jistě s úsměvem. Jaké byly ty nejlepší trefy za uplynulých 12 měsíců?

Korunový jackpot

Kromě několika půlmilionových zářezů, o kterých jsme vás pravidelně informovali, padly i krásné výhry za nízké sázky. Vůbec tu nejlepší v historii Sazka Her si připsal hráč Bronislav, který ulovil zlatý Kajot jackpot za pouhou korunu. Výhra byla ale hned 220 953 Kč a Bronislav mohl díky hře 9 Stars začít slavit.

Apollo Jackpoty obsadily 2. a 3. místo

Zbylá dvě místa na stupních vítězů pro obří výhry za nízké vklady obsadilo Apollo. Díky zlatým jackpotům totiž přistálo Jiřímu 268 tisíc za pětikorunu na hře Bonus Joker II. Michalovi pak za deset korun padla prémie ve výši 282 817 korun. Celkový násobek měl x28282.  

Westernové přestřelky

Možnost skvělých výher nabízí ale i hra Dead or Alive 2. Jen o trošku méně než Bronislav si odnesl i hráč Aleš, kterému na pokračování populární hry od NetEntu padlo za 9korunovou sázku 212 163 Kč. Za maximální sázku hrál i Pavel, který si vystřelil 167 437. Skvělá práce, pánové!

Výherní stálice

Předvedla se i hráčka Iveta. Té na slotu Aztec Gold, který je vylepšený o megaways, přišla výhra ve výši 121 422 korun. Sázka na spin byla ale jen 16 Kč. 

Aztec Gold Megaways obecně hráčkám přál. Klára si za dvacetikorunu odnesla téměř 151 tisíc a Veronika za stejnou sázku jen o 3 méně. Hru jsme přitom přidali do nabídky až v listopadu. 

A lakomá rozhodně nebyla ani Královna diamantů, která taky ráda vyplácela desítky tisíc za nízké vklady.

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle