Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 24. 4. 2024 Recenze

Smiling Joker II: Ovocná bedýnka, která tě rozesměje

Apollo je nejen na poli českých providerů synonymem kvality. Tuzemské studio sice nechrlí jednu novinku za druhou, ale každý výherní online automat, který spatří světlo světa, stojí za to, a u hráčů se dlouhodobě drží na horních příčkách oblíbenosti.

Jedním z nejpopulárnějších online casino her tohoto dodavatele je klasická tříválcovka Smiling Joker II. Vydá ti usměvavá Joker Lady poklady z ovocné bedýnky?

Ovocný nádech nostalgie

Jedním z důvodů, proč se tahle mašina stále těší velké oblibě, je určitě její jednoduchost a líbivá grafika. Oldschoolový online slot připomíná klasické hrací automaty z dob kamenných casin a heren a na jeho třech válcích se tak nemůžou točit jiné symboly než ty ovocné. 
 
Třešně ti hodí ‚vracečku‘, z pomíků a citrónů vymačkáš double tvojí sázky, a ze sladké dužiny švestek a hroznů vyžvejkneš 5násobek. Nejvíc tě ale potěší melouny, které se tu mohou objevit i jako obří symboly zaplňující dvě pozice na válci, a v jedné výherní linii zhodnotí tvůj vklad x8.

Criss cross s násobícím wildem

Ač jde o jednoduchou ovocnou bednu bez zbytečných složitostí, úplně bez speciálních funkcí by to byla trochu nuda. Zábavu a pořádné výhry k tomu tu zajišťuje vysmátá Joker Lady, kterou tu potkáš hned ve dvou variantách. 
 
Určitě tušíš, že jejím hlavním úkolem je nahrazovat všechny symboly. Může ale padnout i s vyšitým ‚X2‘ na čapce, což znamená jediné: Tvoje výhra se zdvojnásobí. To, že má tahle sympaťačka fakt pod čepicí, poznáš hlavně když potkáš jednu na každém válci. Umí totiž vytvořit výherní kombinaci i sama o sobě a vyplatí ti pěkný 10násobek sázky!
 
Příjemný zážitek ze hry přináší i vysoký počet výherních linií. Těch je 27 a nemusíš si tak hlídat, aby se symboly seřadily do rovinky. Stačí, když se jeden druh ovoce objeví na každém válci, a bereš výhru bez ohledu na jeho pozici. Navíc jsi s každou otočkou už od pětikačky ve hře o nadupané Apollo jackpoty. Trefíš exkluzivní platinu?
Pan Zelený: „Herní online automaty od Apolla prostě miluju. Po grafický stránce je slot Smiling Joker II špička, a díky jednoduchosti si u něj parádně odpočinu. Sice tu nejsou žádný free spiny, ale napětí zažívám i při dotáčení obřích melounů.“ Pan Červený: „Tohle je zkrátka klasika, kterou zná z kamenných casin snad každý hráč. Cenim hlavně velkou šanci na výhru díky criss cross mechanice, a násobení výher od Joker Lady taky není vůbec k zahození 😊.“

Mrkněte také na tohle