Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 13. 2. 2021 Recenze

Sizzle Fire: Ohnivá jízda za výhrou

Naše nabídka her se stále rozšiřuje! Tentokrát vám představíme nový přírůstek do rodiny online automatů od Apolla. Těšit se můžete na spoustu ovoce a na pořádnou ohnivou show. A kdo ví, třeba se vám podaří ulovit i některý z jackpotů!

Jednoduchost a skvělá grafika

Apollo u tohoto pětiválce vsadilo především na jednoduchou mechaniku hry. Výherní automat obsahuje klasických 5 výherních řad a cílem je trefit alespoň 3 ovoce jednoho druhu na jedné z výplatních linií. Výjimkou jsou třešně, za které shrábnete výhru i za 2 symboly. Jak už u ovocných slotů bývá zvykem, na největší balík si přijdete za blyštivé sedmičky – trefte jich pět a máte v kapse 500násobek sázky.

Prachy na ruku za scattery

Ve hře sice nenajdete žádné wildy, o výhry navíc zde ale rozhodně není nouze. Čas od času totiž narazíte na zářivé hvězdy, které fungují jako scattery. Výhodou těchto symbolů je to, že se nemusí srovnat na výplatní linii, abyste vyhráli. Stačí najít kdekoli na válcích 3 a více hvězd a extra prémie je vaše.

Tuhle svižnou ohnivou pecku lze roztočit od 5 do 1000 Kč a výhra na jeden spin se může vyšplhat na půl míče. Navíc každým spinem je zde možnost chytit některý z jackpotů, které nyní mají čtyři úrovně. Podaří se vám uloupit platinový?
Pan Zelený: Na Sazka Hrách snad nemáme automat, kde by ovoce vypadalo takhle realisticky. Jen co jsem hru zapnul, začaly se mi sbíhat sliny na pomeranče. Grafický zpracování za jedna! Pan Červený: Nejradši mám, když přijde BIG WIN a rozjede ohnivou show, kterou doprovází klasická ‚Apollo znělka‘. Ta je na tomhle automatu hraná na elektrickou kytaru, a tak mám pocit, že jsem na nějakým metalovým koncertě.  
Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle