Sazka Hry - Pozadí Sazka Hry - Popředí
Úvod

Sazka Hry

Nakoukněte k nám
do kanceláře.
Kancelář Pan Červený Pan Červený, 8. 6. 2020 Jak hrát

Sazka Hry slaví druhé narozeniny!

Je neuvěřitelné, jak ten čas letí. Pan Červený a pan Zelený jsou tu se svými Sazka Hrami už dva roky. Co se všechno na našem portálu během dvou naplno roztočených let stalo?

Historické výhry

V říjnu v roce 2018 rezonoval příběh hráčky Petry. Ta si vložila na herní účet pětistovku a štěstí bylo rozhodně na její straně. Během jediného víkendu se jí povedl na automatu Blood Suckers majstrštyk, o kterém sní každý hráč. Automat s motivy upírů totiž přinášel Petře jednu výhru za druhou, až se dostala na bilanci 1 500 000 Kč, které si pak hráčka vybrala. Svůj počáteční vklad tak znásobila hned 3000x.

Historicky největší poměrnou výhru na jediné otočce si ale připsal hráč Lukáš. Ten díky jackpotům, které jsme přidali do naší nabídky v lednu 2020, vyhrál za pouhých deset korun přes 212 tisíc. Zlatý jackpot se na něj usmál v půlce května na hře Midnight Fruit 81

Obrázek - Historické výhry

Bonusy i exkluzivní hry

Jackpoty ale nejsou jedinou výhodou, které Sazka Hry nabízí. Hned po spuštění našeho portálu jsme začali nabízet pravidelný páteční Happy Friday Bonus a k tomu tematické akce. Během těchto bonusů, které obvykle trvají kolem 14 až 21 dnů, se hraje o parádní extra peníze do hry. Tyhle dvě pravidelné akce ještě letos doplnila Hra týdne, která je dostupná od úterního do čtvrtečního poledne. V tuhle chvíli tak na všechny naše hráče čekají alespoň 3 bonusy týdně.

A v posledním zmíněném bonusu si často můžete zahrát hry, které nikdo jiný v Česku nemá. Exkluzivně máme v nabídce skvělé hry od výrobců Thunderkick, iSoftbet, Neogames anebo třeba dvě pecky od SimpleRULES, které jsou inspirovány smartphonovými hrami.

Obrázek - Bonusy i exkluzivní hry

Sledujte nás!

A co si dalších let přejí pan Červený a pan Zelený? Mraky herních pecek, vysoké jackpoty, záplavu bonusů a výhry, ze kterých se tají dech!

Sledujte je v Kanceláři Sazka Her, na Facebooku, Instagramu, Youtube nebo třeba na Twitch kanálu, ať vám nic neunikne. O překvapení a novinky nebude nouze!

Kdo si hraje, nezlobí.
 

Kancelář pozadí Kancelář popředí

Mrkněte také na tohle